سئو وردپرس

سئو علاوه بر تخصص ویژه بهینه‌سازی به صورت غیرمستقیم به تخصص طراحی سایت و برنامه‌نویسی نیز مرتبط است. برخی ویژگی‌های مورد نیاز به سئو، بدون در اختیار داشتن تخصص برنامه‌نویسی بسیار مشکل یا غیرممکن هستند.

سئو وردپرس

سئو وردپرس هم علاوه بر تخصص سئو به آشنایی خوب با سیستم وردپرس و شیوه‌ی توسعه و تغییرات در آن نیازمند است.

علاوه بر بخش‌هایی از سئو که به قالب وردپرس مرتبط هستند و با سئو قالب شناخته می‌شود، انجام تغییرات در شیوه‌ی عملکرد، بهینه‌سازی سرعت، استفاده از سیستم کش، تنظیمات سرور و ارتباط و آدرس دهی پیشرفته صفحات داخلی وردپرس به آشنایی کامل با این سیستم و توانایی انجام تغییرات در آن وابسته است.

وردپرس علاوه بر امکانات پیش‌فرض سئو، دارای افزونه‌های متنوعی برای افزایش امکانات سئو و بهبود رتبه گوگل در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد.

انتخاب افزونه‌ای با امکانات مناسب که بهترین کارایی و راندمان را داشته باشد نیازمند دقت کافی و برنامه‌ریزی سئو پیش از شروع به کار است.

همچنین طراحی قالب به گونه‌ای که اصول سئو در آن رعایت شده باشد، سبک و سریع باشد و مفاهیم موجود در صفحه را به خوبی برای موتور جستجو مشخص کند از پیش‌نیازهای سئو وردپرس به شمار می‌روند.

استفاده از دانش برنامه‌نویسی در سئو وردپرس

گاهی انجام برخی تغییرات در محتوا یا انجام بهبود روی برخی عملکردها در حجم زیاد تنها با استفاده از برنامه‌نویسی و انجام تغییرات به صورت مستقیم روی بانک اطلاعاتی امکان‌پذیر است.

برای مثال چنانچه کلمات و عبارت‌های به کار رفته شده در سایت دارای اشکال‌های املایی باشند، یافتن و تغییر دادن این اشکال‌ها با استفاده از نیروی انسانی کاری بسیار زمان‌بر و دشوار خواهد بود.

در عوض با استفاده از برنامه‌نویسی و سیستم‌های پایگاه داده، به سادگی، با دقت بالا و در زمانی کوتاه می‌توان به نتایج دلخواه دست پیدا کرد.

استفاده از روبات در سئو

نیرو و توان انسان محدود است. و انجام برخی فرآیندهای پی در پی، تکراری و با دقت بالا توسط انسان با دشواری‌های زیادی همراه است. در چنین شرایطی روبات های اینترنتی می‌توانند به کمک بیایند و علاوه در صرفه‌جویی در زمان و هزینه، کیفیت و دقت نتایج را نیز به شدت افزایش دهند. در سئو نیز انجام بسیاری از کارهای تکراری و زمان‌بر را می‌توان با طراحی روبات‌های اینترنتی به انجام رساند.

بازطراحی سایت با اصول سئو

در هنگام سئو سایت‌های از پیش طراحی شده، چنانچه از ابتدا اصول سئو در آن‌ها پیش‌بینی نشده باشد، کار به سختی و با هزینه بیشتر و کارایی کمتر دنبال خواهد شد. در چنین مواقعی گاهی باز طراحی سایت با اصول سئو ممکن است گزینه‌ای مناسب‌تر باشد. تصمیم‌گیری در این خصوص به دلیل عواقب ناخواسته‌ی دیگری که ممکن است به همراه داشته باشد می‌بایست با دقت کافی به انجام برسد.

سئو وردپرس در روکاوب

روکاوب با در اختیار داشتن دانش برنامه‌نویسی، طراحی سایت، طراحی سایت با وردپرس و سئو همگی در کنار هم، یکی از بهترین مشاوران و مجریان سئو وردپرس به شمار می‌رود.

برای تحلیل و امکا‌ن‌سنجی سئو سایت وردپرسی خود، با ما تماس بگیرید.

 


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: خدمات. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , .