نمونه کار سئو

در ادامه برخی از نمونه کارهای سئو انجام شده در روکا را مشاهده می‌کنید. تعداد زیادی از کلمه‌ها و عبارت‌های کلیدی به دلایل رقابتی و فنی، در این جدول فهرست نشده‌اند.

در این فهرست نمونه کار سئو برای برخی از کلیدواژه‌ها و عبارت‌ها به صورت خاص و برخی دیگر به صورت عمومی و به عبارت «بهینه‌سازی کلی» قابل مشاهده هستند. هر چه تعداد کلمات و عبارت‌های نمایش داده شده در صفحه‌ی نخست گوگل که از بخش گزارش‌های Google Search Console قابل استخراج است بیشتر باشد، تعداد کلیک‌ها و بازدیدهای سایت نیز افزایش می‌یابد.

بهترین وضعیت در سئو سایت، بهبود رتبه‌ی کلی دامنه و قرارگیری تمامی برگه‌ها و مطالب در رتبه‌ها و صفحه‌ی نخست گوگل است. دستیابی به این وضعیت نیازمند تلاش زیاد و بهینه‌سازی پیشرفته‌ی وب سایت از دید فنی می‌باشد.

نمونه کار سئو

مهم‌ترین نکته در دستیابی به سئوی پایدار استفاده از اصول رسمی تایید شده توسط گوگل است. بسیاری از پیمانکاران سئو با استفاده از روش‌های غیرقانونی و اغلب با خرید بک‌لینک‌های متعدد به نتایجی شکننده دست پیدا می‌کنند که می‌تواند عواقب غیرقابل جبرانی در سئو سایت شما بر جای بگذارد.

به علت تغییرات زیاد در نتایج گوگل و آزمون‌های A/B انجام شده در این موتور جستجو، به علاوه، اثربخشی علاقمندی‌های شخصی و مختصات جغرافیایی در رتبه‌بندی، ارائه‌ی اعداد به روز و دقیق در یک جدول امکان‌پذیر نیست. با این حال تلاش می‌کنیم نمونه کارهای سئو در جدول زیر، تا حد امکان روزآمد باشند.

سایت کلمه کلیدی رتبه در صفحه اول گوگل
rokaweb.ir مشاوره سئو ۳
نمونه کار سئو ۵
طراحی فروشگاه اینترنتی ۶
مشاوره طراحی سایت ۱
طراحی سایت با جوملا ۵
مشاوره برنامه‌نویسی ۱
طراحی سایت اختصاصی ۶
طراحی سایت سفارشی ۱
بهینه‌سازی کلی بیش از ۴۶۰ عبارت در صفحه‌ی اول گوگل
nitweb.ir دوزبانه کردن وردپرس ۱
دوزبانه کردن جوملا ۱
دو زبانه کردن سایت ۱
solomoncarpet.ir بهینه‌سازی کلی بیش از ۶۵۰ عبارت در صفحه‌ی اول گوگل
controlhvac.ir بهینه‌سازی کلی بیش از ۲۱۰ عبارت در صفحه‌ی اول گوگل
amib.ir بهینه‌سازی کلی بیش از ۲۰ عبارت در رتبه‌ی اول گوگل و بیش از ۲۲۰ عبارت در صفحه‌ی اول گوگل

روکاوب تنها با اصول فنی سئو و با استفاده از دانش برنامه‌نویسی و مدیریت پایگاه داده و سرور در سئو فعالیت می‌کند و از روش‌های همراه با تقلب به ویژه خرید بک‌لینک خودداری می‌کند. در نتیجه کیفیت و پایداری طولانی مدت سئو را با کمترین هزینه در دسترس شما قرار می‌دهد.

برای سفارش سئو سایت با ما تماس بگیرید.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: روکا. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , , , , .