پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا

با توجه به وجود صدها و هزاران افزونه و قالب رایگان، راه اندازی یک سایت با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا از جمله وردپرس و جوملا کاری آسان است.

پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا

طراحی سایت توسط نیروهای مبتدی برای کارهای کوچک و در حجم بازدیدهای کم قابل استفاده است ولی هنگامی که بازدید سایت زیاد شود یا بنا باشد که طراحی سایت با اصول حرفه‌ای روز و با هدف بهبود جایگاه سایت در گوگل و افزایش بازدید و سئو به انجام برسد، استفاده از مشاوره و خدمات پشتیبانی حرفه‌ای سایت، لازمه‌ی موفقیت خواهد بود.

پشتیبانی سایت جوملا

طراحی سایت با جوملا و پشتیبانی آن از جمله خدمات قابل ارائه در روکاوب است. انواع خدمات پشتیبانی از جمله به‌روزرسانی، تغییر و طراحی قالب جوملا، نصب و برنامه‌نویسی افزونه‌های جدید، ارتباط با سایر سیستم‌ها، رفع مشکل هک شدن سایت، بهینه‌سازی سئو جوملا و سایر خدمات پشتیبانی Joomla در روکا قابل انجام هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب «طراحی سایت با جوملا» را مطالعه بفرمایید.

پشتیبانی سایت وردپرس

علاوه بر جوملا و سایر سیستمهای مدیریت محتوا، طراحی سایت با وردپرس و پشتیبانی آن از جمله خدمات قابل ارائه در روکاوب است. خدمات پشتیبانی از جمله طراحی و پیاده‌سازی قالب‌های جدید، بهینه‌سازی سرعت و عملکرد، سئو وردپرس، نصب افزونه‌های جدید، برنامه‌نویسی افزونه وردپرس، ارتباط با سایر سیستم‌ها، رفع مشکلات امنیتی و هک شدن سایت و سایر خدمات پشتیبانی وردپرس در روکا با بهترین کیفیت به انجام می‌رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب «طراحی سایت با وردپرس» را مطالعه بفرمایید.

پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا در روکاوب

روکاوب علاوه بر ارائه‌ی خدمات پشتیبانی سایت به مشتریانی که طراحی سایت خود را به ما سپرده‌اند، آمادگی دارد پشتیبانی سایت وردپرس و پشتیبانی سایت جوملا که توسط شرکت‌ها و افراد دیگر نیز طراحی شده‌اند را بر عهده بگیرد.

خدمات پشتیبانی می‌تواند شامل تغییرات، بهبود، افزایش امکانات، سئو یا بهینه‌سازی سایت، افزایش سرعت، کاهش حجم، تهیه‌ی پشتیبان، بازابی رمز، رفع اشکال و سایر موارد مورد نیاز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: جوملا, خدمات, وردپرس. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , , , , , , .