پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا

با توجه به وجود صدها و هزاران افزونه و قالب رایگان، راه اندازی یک سایت با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا از جمله وردپرس و جوملا کاری آسان است.

پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا

طراحی سایت توسط نیروهای مبتدی برای کارهای کوچک و در حجم بازدیدهای کم قابل استفاده است ولی هنگامی که بازدید سایت زیاد شود یا بنا باشد که طراحی سایت با اصول حرفه‌ای روز و با هدف بهبود جایگاه سایت در گوگل و افزایش بازدید و سئو به انجام برسد، استفاده از مشاوره و خدمات پشتیبانی حرفه‌ای سایت، لازمه‌ی موفقیت خواهد بود.

پشتیبانی سایت جوملا

طراحی سایت با جوملا و پشتیبانی آن از جمله خدمات قابل ارائه در روکاوب است. انواع خدمات پشتیبانی از جمله به‌روزرسانی، تغییر و طراحی قالب جوملا، نصب و برنامه‌نویسی افزونه‌های جدید، ارتباط با سایر سیستم‌ها، رفع مشکل هک شدن سایت، بهینه‌سازی سئو جوملا و سایر خدمات پشتیبانی Joomla در روکا قابل انجام هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب «طراحی سایت با جوملا» را مطالعه بفرمایید.

پشتیبانی سایت وردپرس

علاوه بر جوملا و سایر سیستمهای مدیریت محتوا، طراحی سایت با وردپرس و پشتیبانی آن از جمله خدمات قابل ارائه در روکاوب است. خدمات پشتیبانی از جمله طراحی و پیاده‌سازی قالب‌های جدید، بهینه‌سازی سرعت و عملکرد، سئو وردپرس، نصب افزونه‌های جدید، برنامه‌نویسی افزونه وردپرس، ارتباط با سایر سیستم‌ها، رفع مشکلات امنیتی و هک شدن سایت و سایر خدمات پشتیبانی وردپرس در روکا با بهترین کیفیت به انجام می‌رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب «طراحی سایت با وردپرس» را مطالعه بفرمایید.

پشتیبانی سایت وردپرس و جوملا در روکاوب

روکاوب علاوه بر ارائه‌ی خدمات پشتیبانی سایت به مشتریانی که طراحی سایت خود را به ما سپرده‌اند، آمادگی دارد پشتیبانی سایت وردپرس و پشتیبانی سایت جوملا که توسط شرکت‌ها و افراد دیگر نیز طراحی شده‌اند را بر عهده بگیرد.

خدمات پشتیبانی می‌تواند شامل تغییرات، بهبود، افزایش امکانات، سئو یا بهینه‌سازی سایت، افزایش سرعت، کاهش حجم، رفع اشکال و سایر موارد مورد نیاز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: خدمات. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , , , , , , .