طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از روش‌های ارائه‌ی خدمات و اطلاعات و جذب مخاطبان برای پزشکان، دندانپزشکان، روانپزشکان، گروه‌های پزشکی، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و سایر مراکز پزشکی و درمانی به شمار می‌رود.

طراحی سایت پزشکی

برخی خدمات قابل ارائه در یک سایت پزشکی عبارتند از:

 1. معرفی خدمات
 2. مقالات پزشکی و سلامت
 3. اخبار پزشکی و سلامت
 4. سوابق و مدارک
 5. مشاوره‌ی آنلاین
 6. پرسش و پاسخ پزشکی و سلامت
 7. رزرو وقت ملاقات و وقت دهی آنلاین
 8. فیلم و صوت آموزشی پزشکی
 9. گالری تصویر پزشکی و سلامت
 10. پاسخ دهی نتایج بررسی آنلاین
 11. مراجعه‌ی معکوس برای چکاپ ماهیانه و سالیانه

طراحی سایت پزشکان

پزشکان در رشته‌های مختلف می‌توانند به صورت مجزا، خدمات بسیاری را به بیماران و جستجوگران آنلاین ارائه کنند. در اختیار داشتن یک سایت پزشکی خوب و جامع می‌تواند به عنوان ابزاری کارآمد در بازاریابی محتوایی به حساب آید.

طراحی سایت پزشکان بسته به شرایط موجود می‌تواند شامل بخش‌های ذکر شده در قسمت قبل و بسیاری امکانات دیگر بر اساس نیاز بیماران و مخاطبان باشد.

طراحی سایت مراکز پزشکی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها

مراکز پزشکی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و گروه‌های پزشکی با طراحی سایت، علاوه بر ارائه‌ی خدمات سنتی با ارائه‌ی خدمات آنلاین از جمله رزرو وقت آنلاین، پاسخدهی آنلاین و بسیاری خدمات ارزشمند دیگر، با مکانیزه کردن خدمت رسانی علاوه بر کاهش هزینه‌ها، رضایت مراجعین را جلب نمایند.

طراحی سایت داروخانه

داروخانه‌ها نیز همانند سایر گروه‌های مرتبط با پزشکی خدمات مختلفی را می‌توانند به صورت آنلاین ارائه نمایند. از آن جمله می‌توان به پرسش و پاسخ دارویی، پیگیری وجود یا عدم وجود داروهای خاص، مشاوره‌ی آنلاین و خدمات متداول دیگر که در جلب رضایت بیماران اثرگذار است، اشاره نمود.

داروخانه‌ها از امکانی متفاوت نیز می‌توانند بهره‌مند شوند. فروش اقلام پزشکی و بهداشتی که به نسخه‌ی پزشک نیاز ندارند از طریق راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی برای داروخانه‌ها امکان‌پذیر است.

وب سایت مشاوره و دانستنی‌های پزشکی

طراحی سایت‌های پزشکی که به طور مستقیم با پزشک خاص یا مجموعه‌های خاص در ارتباط نباشد و خدمات پزشکی مانند مشاوره، آموزش و پرسش و پاسخ برای بیماران را به صورت آنلاین فراهم کند امکان‌پذیر است. بسیاری از بیماران پیش از مراجعه به پزشک علاقمندند اطلاعاتی دقیق و مفید را به صورت اینترنتی کسب کنند و تنها در صورت لزوم به پزشک مراجعه کنند. ایجاد سایت‌های پزشکی که بتواند مشاوره‌های تخصصی و اطلاعات علمی را به صورت اینترنتی در اختیار این گروه از بیماران قرار دهد می‌تواند ابزاری خوب برای بازاریابی اینترنتی به شمار آید.

سئو در طراحی سایت پزشکی

یکی از راه‌های موفقیت سایت پزشکی در جذب مخاطبان، تمرکز روی سئو برای بهبود رتبه سایت در گوگل است. هر چه جایگاه سایت در نتایج جستجوی گوگل بهتر باشد، احتمال مراجعه‌ی مخاطبان به سایت بیشتر خواهد شد. به همین منظور، توجه ویژه به بهینه‌سازی سایت یا سئو سایت می‌بایست از ابتدای کار طراحی سایت پزشکی مورد توجه قرار بگیرد. روکاوب آمادگی دارد همزمان با طراحی سایت، خدمات مشاوره سئو و بهینه‌سازی سایت برای سئو را به انجام برساند.

سفارش طراحی سایت پزشکان

روکاوب با در اختیار داشتن تجربیات متعدد در طراحی سایت پزشکان، سایت‌های محصولات پزشکی و سایت‌های اطلاعات پزشکی، بهترین همراه شما در طراحی سایت‌هایی در حوزه‌ی سلامت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش طراحی سایت پزشکی هم اکنون با ما تماس بگیرید.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: خدمات, طراحی سایت. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *