طراحی سایت مشاغل

مشاغل و کسب و کارهای مختلف با طراحی سایت می‌توانند به اهداف گوناگونی از جمله افزایش فروش، فروش اینترنتی، افزایش اعتبار، جذب نمایندگی، مکانیزه کردن فرآیندها، کاهش هزینه‌ها، ارتباط موثر و حفظ مشتریان قدیمی و اطلاع‌رسانی و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده بپردازند.

طراحی سایت مشاغل

محدوده‌ی خدماتی که در یک سایت اینترنتی مربوط به مشاغل قابل ارائه است وابسته به نوع مشاغل، نوع مخاطبان و زیرساخت‌های موجود در دامنه‌ی متفاوتی قابل طراحی و اجرا هستند.

طراحی سایت بانک مشاغل( دایرکتوری مشاغل )

بانک آگهی، تبلیغات و اطلاعات مشاغل در زمینه‌های مختلف با استفاده از اسکریپت نیازمندی‌ها از نمونه سایت‌های متداول در صنایع و مشاغل مختلف است. کسب و کارها و مشاغل مختلف می‌توانند در این سایت اطلاعات اولیه و تماس خود را درج کنند. همچنین می‌توانند تصاویر و اطلاعات تکمیلی را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهند. یک سایت دایرکتوری مشاغل می‌تواند دارای امکانات بیشتر مانند صفحات اختصاصی با قابلیت مدیریت توسط صاحبان مشاغل باشد.

فروش اینترنتی

یکی از ابزارهای بازاریابی و فروش، فروش اینترنتی است. برخی از مشتریان برای خرید مایحتاج خود یا یافتن ارائه دهندگان خدمات، از طریق اینترنتی اقدام می‌کنند. پوشش این بخش از نیازها با راه اندازی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای کسب و کارها و مشاغل مختلف امکا‌ن پذیر خواهد بود.

جذب نمایندگی

محیط اینترنتی به عنوان یک نمایشگاه مجازی و دائمی می‌تواند ابزاری برای جذب نمایندگی ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات به شمار آید. همچنین پورتال نمایندگان می‌تواند محلی برای آموزش، ارتباطات و ارائه‌ی خدمات بیشتر به نمایندگان جذب شده باشد.

مکانیزه کردن فرآیندها

بسیاری از فرآیندهای سنتی مانند پاسخگویی به تلفن‌های مشتریان، ارائه‌ی نتیجه‌ی تراکنش‌های انجام شده، اعلام وضعیت فعلی سفارش مشتری، پرسش و دریافت سفارش از آنان و بسیاری فرآیندهای دیگر که به صورت سنتی مستلزم صرف زمان و آمد و شد درون شهری هستند با استفاده از یک وبسایت هوشمند می‌توانند با سهولت و در زمان بسیار کوتاهی به انجام برسند.

کاهش هزینه‌ها

اغلب کارکردهای وبسایت که جایگزین فرآیندهای سنتی می‌شوند با کاهش هزینه همراه هستند. یک وبسایت در طول فعالیت خود نیازمند هزینه‌ای اندک برای پشتیبانی است. این هزینه‌ی اندک در مقابل عملکردهای وبسایت ناچیز و برآیند آن کاهش هزینه‌های سربار برای ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات مشاغل است.

ارتباط موثر و حفظ مشتریان قدیمی

وبسایت مانند یکی از کارکنان شما می‌تواند ارتباط دائمی با مشتریان را حفظ و تقویت کند. ارسال خبرنامه، ارائه‌ی اطلاعات، یادآوری رویدادها و بسیاری عملیات دیگر در یک وبسایت هوشمند می‌توانند در حجم زیاد و به صورت خودکار به انجام برسند.

اطلاع‌رسانی و پشتیبانی

پشتیبانی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان مانند راهنمایی و رفع اشکال، ارائه‌ی راه حل‌های مشکلات، ارتباط سریع و موثر و انتقال اطلاعات و دانش مرتبط و مفید با خدمات و محصولات شغل از جمله کارهایی است که یک وبسایت می‌تواند به انجام برساند.

طراحی سایت برای مشاغل مختلف

تحلیل خدمات قابل ارائه در هر شغل و کسب و کار به صورت اینترنتی نیازمند خلاقیت، تجربه و دانش مرتبط با کسب و کار و همچنین دانش فنی در طراحی سایت است. مجموعه‌ی روکا با در اختیار داشتن تجربه‌ای طولانی در تعامل با مشاغل مختلف، بهترین مشاور و مجری شما در طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱