مشاوره کسب و کار اینترنتی

برآورد می‌شود که حدود ۹۰ درصد کسب و کارهای جدید یا استارتاپ‌ها شکست می‌خورند. با جستجوی اینترنت، فهرست‌های متعددی از دلایل اصلی این شکست‌ها را خواهید یافت.

استارتاپ

برخی از دلایل شکست استارتاپ‌ها به سادگی و با محاسبات ذهنی یا انجام تحقیقات ساده قابل شناسایی و پیشگیری هستند ولی برخی دیگر از دلایل به آسانی و بدون داشتن تجربه قبلی از فضای کسب و کار در اینترنت قابل تشخیص نیستند.

به همین دلیل بخش عمده کسانی که قصد دارند از طریق اینترنت به کسب درآمد بپردازند و کسب و کارهای جدیدی را پایه‌ریزی کنند، با شکست مواجه می‌شوند.

شکست‌ها می‌توانند در کنار خود تجربیات ارزشمندی نیز برای صاحبان خود به همراه داشته باشند ولی از طرف دیگر ممکن است خسارت‌های زیادی را نیز ایجاد کنند.

چگونه به موفقیت برسیم ؟

گام اول در جلوگیری از شکست، انجام تحقیقات کافی در مورد نوع کاری است که قصد انجام آن را داریم.

  1. آیا واقعا مشکل و نیازی وجود دارد یا نیاز مورد نظر به اندازه کافی پر اهمیت است ؟
  2. آیا راه حلی که برای نیاز و مشکل ارائه داده‌ایم، مناسب است ؟
  3. آیا ابزارهای فناوری اطلاعات که برای خود در نظر گرفتیم، کارآمدی لازم را دارند ؟
  4. آیا تیم فنی پروژه نرم‌افزاری دانش و مهارت کافی برای پیاده‌سازی را دارند ؟
  5. آیا می‌توانیم روی عملکرد تیم فنی نظارت کافی داشته باشیم ؟

و بسیاری پرسش‌ها و چالش‌های دیگر که در این مسیر قرار دارند.

در بین مواردی که می‌بایست مورد توجه قرار دهید، برخی از موارد با صرف زمانی محدود و مطالعه و تحقیق می‌تواند توسط خودتان به انجام برسد. ولی کسب مهارت و تجربه لازم در بخش‌های فناوری اطلاعات به سال‌ها زمان نیاز خواهد داشت. در این موارد مقرون به صرفه تر است از تجربیات افراد خبره در این زمینه استفاده کنید.

تغییرات و بهبود در طرح‌ها و ایده‌ها

مشاوره با کارشناسان مزایای متعددی برای شما خواهد داشت. یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حتی در صورتی که ایده و طرح شما کیفیت لازم را داشته باشد، بهبود هر چه بیشتر طرح و افزایش احتمال موفقیت آن است. حتی بهترین ایده‌ها هم از خطر شکست در امان نیستند و هر چه بتوان نقاط ضعف احتمالی را پوشش داد، موفقیت بیشتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

ایده‌های شما ایمن هستند

ما در روکا متعهد هستیم که ایده‌ها و خلاقیت‌های شما را در اختیار هیچ کس قرار نخواهیم داد. مالکیت مادی و معنوی این ایده‌ها کاملا در اختیار شما خواهد بود و ما به این مالکیت شما احترام می‌گذاریم.

مشارکت در پیاده‌سازی ایده‌ها

اگر ایده‌های شما شرایط لازم و چشم‌انداز موفقیت را داشته باشند، آمادگی داریم در کنار مشاوره، در پیاده‌سازی آن نیز با شما مشارکت نماییم.

گنجینه‌ای گرانبها از تجربه در اختیار شماست

ما در روکا با تجربه پیاده‌سازی صدها سایت اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی، تجربیاتی گرانبها در اختیار داریم. با ما تماس بگیرید و هدف و برنامه خود را برایمان شرح دهید تا با برگزاری جلساتی فنی، نقاط ضعف و قوت شما و همچنین راه‌های بهینه برای دستیابی به اهدافتان را در اختیارتان قرار دهیم.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱