طراحی سایت با دروپال( Drupal )

دروپال در میان سیستم‌های مدیریت محتوا با ویژگی‌های منحصر به فردی از سایر ابزارها متمایز شده است. تمرکز بیشتر روی امنیت و پیاده‌سازی امکانات گسترده‌تر در زمینه‌ی رفع نیازهای سازمانی برای سایت‌های بزرگ هدف اصلی این سیستم بوده است.

drupal-8-bg

دروپال بیشتر برای طراحی سایت‌های بزرگ و طراحی پورتال مناسب است. به دلیل امکانات زیاد و گسترده‌ی دروپال، در زمینه‌ی مدیریت دسترسی‌ها و ساختار ماژول محور آن، ایجاد سایت‌هایی با بخش‌های بسیار زیاد، عملکردهای متنوع و تعداد کاربران زیاد به آسانی قابل انجام است.

ویژگی قابل توجه دیگر دروپال، پشتیبانی پیش‌فرض از سیستم چند سایتی( مشابه وردپرس شبکه ) است. سیستم چند سایتی قابلیتی است که ایجاد سایت‌های متعدد در یک هسته‌ی نصب شده‌ی دروپال به آسانی و تنها با مراجعه به بخش مدیریت سایت امکان‌پذیر است. سایت‌های متعدد ایجاد شده در سیستم چند سایتی یا شبکه، همگی از یک نسخه‌ی دروپال و از قالب‌ها و افزونه‌های مشترک استفاده می‌کنند. هر سایت در این سیستم می‌تواند کاربران خود، محتواهای خود و تنظیمات مربوط به خود را داشته باشد.

قابلیت چند سایتی یا شبکه می‌تواند کمک قابل توجهی به مدیریت یکپارچه چندین سایت از طریق یک مرکز به حساب آید.

از طرف دیگر دروپال همیشه بهترین گزینه برای طراحی سایت به شمار نمی‌رود. به دلیل پیچیدگی در بخش مدیریت، استفاده از آن برای افرادی که آشنایی قبلی با این سیستم ندارند ممکن است مقداری زمان‌بر باشد. و همچنین در مواردی که یک سایت کوچک با امکانات محدود با دروپال طراحی شود، سرعت و کارایی در مقایسه با سیستم‌های دیگر از جمله وردپرس و جوملا کمتر خواهد بود.

می‌خواهید یک سایت با دروپال داشته باشید ؟

انتخاب ابزار لازم برای طراحی سایت به بررسی و تحلیل نیازمندی‌های پروژه و همچنین چشم‌انداز آینده‌ی آن وابسته است. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را برای کسب و کار خود داشته باشد، با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از بررسی وضعیت، بهترین گزینه که بتواند بیشترین کارایی را برای شما ایجاد کند و در عین حال هزینه‌های شما را نیز کاهش دهد، در قالب طرح پیشنهادی به شما ارائه خواهند کرد. روکا برای طراحی سایت و برنامه‌نویسی سایت با بهترین کیفیت نیز در کنار شما خواهد بود.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱