چرا روکا ؟

روکا

هفت ویژگی روکا که شما را در رسیدن به اهداف بازاریابی، فروش و تجاری‌تان کمک می‌کنند و باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شوند عبارتند از:

 1. اخلاق حرفه‌ای
  به دلیل تخصصی بودن کار نرم‌افزار، امکان اینکه بتوانید از تمام زیر و بم محصول یا خدمت ارائه شده آگاهی پیدا کنید و حقوق اولیه خود را حفظ کنید، بدون تلاش و هزینه گزاف برایتان ممکن نیست. ما این موضوع را می‌دانیم و با رعایت اخلاق حرفه‌ای در بالاترین سطح ممکن، اجازه نمی‌دهیم کوچکترین خسارتی از این جهت به شما وارد شود.
 2. مشاوره تخصصی با دید تجاری به صورت رایگان
  طراحی سایت، برنامه‌نویسی و سئو یک ابزار است تا اهداف افزایش فروش و سوددهی و کاهش هزینه‌های شما را عملی کند. کارشناسان ما علاوه بر داشتن اطلاعات تخصصی، با محیط کسب و کار و نیازهای تجاری شما نیز آشنایی دارند. این یک امتیاز بسیار ارزشمند است که نمی‌توانید به راحتی از کنار آن عبور کنید.
 3. در اختیار داشتن گزینه‌های فنی متنوع
  ما به تکنولوژی محدود نیستیم. بلکه تکنولوژی مناسب برای کار شما را انتخاب می‌کنیم و خود را با آن هماهنگ می‌کنیم. اگر این کار را انجام ندهیم، این شما هستید که باید خود را با تکنولوژی و ابزار هماهنگ کنید.
 4. تجربه در کنار دانش آکادمیک
  آیا از اهمیت تجربه در کنار دانش آگاه هستید؟ دانش آکادمیک به تنهایی و تجربه به تنهایی برای یک کار ایده‌آل کافی نیستند. بسیاری از چیزهایی که برای موفقیت خود به آن نیاز دارید، با تجربه و دانش به صورت موازی قابل دستیابی است.
 5. استفاده از هوش مصنوعی
  دنیای جدید دنیای هوش مصنوعی است. استفاده‌ی به‌جا از این فناوری، باعث افزایش کیفیت، سرعت و دقت در بسیاری از فعالیت‌ها می‌شود. ما در کنار استفاده از نیروهای متخصص، از هوش مصنوعی هم برای به حداکثر رساندن سطح خدمات و محصولات و افزایش رضایتمندی شما استفاده می‌کنیم.
 6. قابلیت توسعه
  چیزی که اکنون به آن نیاز دارید، پایان نیاز شما نیست. دیر یا زود که کسب و کار شما رونق بیشتری بگیرد، به امکانات و ویژگی‌های جدیدی نیاز خواهید داشت. قابلیت توسعه چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی به مهارت بالا و انجام پیش‌بینی‌های لازم در زمان شروع وابسته است.
 7. پشتیبانی بدون مرز
  آیا می‌دانید خطراتی که کسب و کارهای اینترنتی را تهدید می‌کنند، بسیار مخرب‌تر از تهدیدها در دنیای واقعی هستند. خرابکاران اینترنتی و رقبای بی‌اخلاق، می‌توانند بدون اینکه شناسایی شوند، ضربات سنگینی بر کار شما وارد کنند. مقابله با این تهدیدها، بیش از آنچه تصور کنید دشوار است و به واکنش قوی و سریع نیاز دارد.
 8. ارائه خدمات بدون اینکه از آن آگاه باشید !
  خدماتی که ما ارائه می‌دهیم یک ظاهر قابل لمس دارد و یک باطن غیرقابل مشاهده، آنچه ما در زیرساخت نرم‌افزارها و سایت‌های خود به شما ارائه می‌دهیم و آن را لمس نمی‌کنید، به مراتب بیشتر از آن چیزی است که مشاهده می‌کنید. حتی اگر شما نتوانید این خدمات را اندازه‌گیری کنید، گوگل می‌تواند این کار را انجام دهد.