بازگذاری مکانیزه محتوا در سایت

یک سایت اینترنتی بدون محتوا از نظر موتورهای جستجو ارزشی ندارد. اگر می‌خواهید بازدید سایت خود را افزایش دهید و رتبه سئو آن را در گوگل بالاتر ببرید، ناچار هستید که حجم کافی از محتوای متناسب و با کیفیت را در سایت خود وارد نمایید.

انواع تولید محتوای سایت

محتوایی که در سایت شما قرار می‌گیرد ممکن است از منابع مختلف تامین شود:

  1. تولید محتوا توسط شما یا پرسنل شما
  2. ترجمه محتوا از سایت‌های دیگر
  3. درج محتوا از روی منابع کاغذی
  4. جمع آوری محتوا از سایت‌های مختلف
  5. تولید محتوا با کمک ابزارهای هوش مصنوعی
  6. انتقال اطلاعات از پایگاه داده ای که در اختیار دارید
  7. انتقال اطلاعات از یک سایت مرجع

اگر حجم محتوای شما کم باشد، با صرف زمانی محدود می‌توانید این اطلاعات را در سایت خود درج نمایید. ولی اگر حجم اطلاعات زیاد باشد، به احتمال زیاد با مشکل مواجه خواهید شد.

درج محتوا با حجم زیاد در سایت، علاوه بر نیروی انسانی آموزش دیده، ممکن است به دانش نرم‌افزاری، برنامه‌نویسی و پایگاه داده نیز نیاز داشته باشد.

انتقال اطلاعات از سایتی به سایت دیگر

اگر محتوای شما در یک سایت قدیمی درج شده است و می‌خواهید آن را به سایتی دیگر منتقل کنید یا مطالب شما در یک سایت انگلیسی ثبت شده‌اند و می‌خواهید همان مطالب را پس از ترجمه به سایت خودتان منتقل کنید، ما در کنار شما هستیم تا با انواع روش‌ها شامل نوشتن ربات، استفاده از هوش مصنوعی و پردازش و ویرایش خودکار اطلاعات، در کمترین زمان، بهترین نتیجه را برای شما در دسترس قرار دهیم.

درج مکانیزه محتوا در سایت

مکانیزه کردن درج محتوا در سایت چنانچه حجم و تعداد محتوا به مقدار کافی باشد، مقرون به صرفه و سریع است. در صورتی که قصد دارید حجم زیادی محتوا از منابع مختلف را در سایت خود منتقل یا بارگزاری کنید، با ما تماس بگیرید.