طراحی سایت شرکتی – معرفی برند خود به دنیای مجازی

اصطلاح طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت کاتالوگی یا طراحی سایت اطلاع‌رسانی به طراحی سایت‌هایی با امکانات و عملکردهای خاص گفته می‌شود. بسیاری از افرادی که می‌خواهند کار طراحی سایت را انجام بدهند، به امکانات و عملکردهای مشابهی نیاز دارند که عمده‌ی آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 1. معرفی خدمات
 2. معرفی محصولات
 3. صفحات معرفی شرکت و درباره ما
 4. جوایز و افتخارات و مجوزها
 5. گالری تصاویر
 6. پروژه‌های انجام شده
 7. اخبار یا رویدادها
 8. مقالات
 9. تماس با ما

بخش‌های بالا مواردی است که در بیشتر سایت‌ها به صورت یکسان وجود دارند و تنها شکل گرافیکی و بعضی امکانات حاشیه‌ای آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

طراحی سایت شرکتی

شکل گرافیکی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی از نظر گرافیکی دارای اصول مشترکی نیز هست. استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های رسمی که بتواند حس اعتماد را در مخاطب به وجود بیاورد و به مشتریان کمک کند تا آنچه به آن نیاز دارند را در سریع‌ترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن پیدا کنند.

سایت‌های شرکتی دارای کمترین میزان خلاقیت هستند زیرا هدف اصلی در این گونه سایت‌ها، تامین نیازهای مشتریان به بهترین شکل ممکن است و تا جایی که ممکن است موارد حاشیه‌ای نباید مانع دستیابی به این هدف شوند.

برخی دیگر از امکانات سایت شرکتی

امکاناتی که می‌توان در سایت‌های شرکتی پیاده‌سازی کرد به موارد گفته شده در ابتدا محدود نمی‌شود و بسته به نیاز ممکن است برخی امکانات دیگر مثل موارد زیر هم در سایت مورد نیاز باشند:

 1. طراحی سایت دوزبانه و چند زبانه
 2. دریافت سفارش خرید خدمات یا محصولات
 3. فرم استخدام
 4. بخش نمایش ویدئوها یا پادکست‌ها
 5. بخش دانلود کاتالوگ‌ها و فایل‌های جانبی

سایت شرکتی چه طور طراحی می‌شود ؟

طراحی سایت شرکتی به دلیل امکانات شناخته‌شده و پرکابردی که دارد در اغلب موارد به سادگی با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مثل وردپرس به خوبی قابل پیاده‌سازی است و مگر در مواردی خاص که ویژگی یا قابلیت خاصی در سایت نیاز باشد، بدون انجام طراحی سایت اختصاصی می‌توان یک سایت با کیفیت و کارآمد در اختیار داشت.

طراحی سایت شرکتی با لاراول

به طور عمده سایت‌های شرکتی یا اطلاع‌رسانی نیازی به برنامه‌نویسی اختصاصی ندارند. ولی اگر امکانات ویژه‌ای در سایت نیاز داشته باشید یا عملکردهای متفاوتی با سیستم‌های مدیریت محتوا مثل وردپرس در نظر شما باشد، امکان برنامه‌نویسی اختصاصی سایت شرکتی با فریم‌ورک لاراول هم وجود دارد. در این روش، سایت دقیقا مطابق با نیازهای شما و با در نظر گرفتن طرح‌های توسعه در آینده طراحی و برنامه‌نویسی می‌شود.

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی در روکا

اگر کار طراحی سایت خود را به روکا بسپارید، مزایای مختلفی به دست می‌آورید که با استفاده از گزینه‌های دیگر دستیابی به آن‌ها ممکن است دست‌نیافتنی یا مشکل باشد. برخی از مزایایی که به آن دست پیدا می‌کنید شامل موارد زیر هستند:

 1. استفاده از قالب اختصاصی و سفارشی
  قالب‌هایی که روی سایت شما نصب می‌شوند، به طور کاملا اختصاصی و سفارشی برای سایت شما طراحی شده‌اند و بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهند.
 2. مشاوره تخصصی و فنی برای بهترین عملکرد
  اگر نمی‌دانید که بهترین گزینه برای طراحی سایت شما چیست و ممکن است در سال‌های بعد با چه موانع و مشکلاتی روبرو شوید، کارشناسان خبره و باتجربه ما در کنار شما هستند تا بهترین و کارآمدترین تصمیم‌ها را به آسانی اتخاذ نمایید.
 3. بهینه‌سازی تخصصی برای سئو
  سایت شما بدون موفقیت در گوگل، سایتی بی‌فایده است. تنها با بهینه‌سازی تخصصی برای موتورهای جستجو( سئو ) و در نظر گرفتن اصول سئو هنگام طراحی سایت است که می‌توانید یک سایت موفق در اختیار داشته باشید.
 4. عدم استفاده از افزونه‌ها و قالب‌های غیرقانونی و قفل شکسته
  ما در روکا از افزونه‌ها و قالب‌های قفل شکسته و غیرقانونی استفاده نمی‌کنیم. این کار باعث می‌شود تا خیال شما از جهت موارد قانونی و امنیتی آسوده باشد.
 5. امنیت، به‌روزرسانی و پایداری
  بسیاری از سایت‌ها به دلیل عدم رعایت اصول امنیتی و فنی لازم، با مشکلات امنیتی و هک شدن مواجه می‌شوند یا به دلیل انجام تغییراتی غیر اصولی قابل به‌روزشدن و هماهنگی با شرایط جدید نیستند. طراحی سایت شرکتی در روکا، کاملا اصولی است و به سادگی و با چند کلیک تا سال‌ها می‌توانید یک سایت به‌روز، پایدار و ایمن در اختیار داشته باشید.
 6. قابلیت برنامه‌نویسی افزونه‌های سفارشی
  ممکن است به برخی ویژگی‌های فنی نیاز داشته باشید که در سیستم‌های مدیریت محتوا موجود نباشند، جای نگرانی نیست. ما این نیازها را به صورت اختصاصی و در قالب افزونه برای شما برنامه‌نویسی می‌کنیم.
 7. قابلیت اجرای ایده‌های ویژه شما در بخش گرافیکی
  هنگامی که از قالب‌های آماده در طراحی سایت استفاده شود، انجام هر تغییری مطابق ایده‌ها و نیازهای شما امکان‌پذیر نیست. ولی با قالب‌های اختصاصی، تقریبا هر تغییری در ظاهر گرافیکی سایت قابل انجام است.

هزینه طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در روکا به دلیل تجربه و مهارت لازم در این زمینه، سریع و اصولی به انجام می‌رسد و به همین دلیل هزینه‌های اعلام شده برای طراحی سایت هم به همین نسبت رقابتی و قابل توجیه برآورد و اعلام می‌شود. جهت تعیین قیمت دقیق، لازم است تا نیازها و ابعاد پروژه مشخص شوند و پس از آن قیمت قابل بررسی و برآورد خواهد بود.

مبلغی که برای طراحی سایت شرکتی به شما اعلام می‌شود. قیمت نهایی و دقیق است و در حین فرآیند طراحی سایت یا پس از تکمیل آن هیچ هزینه‌ی دیگری از شما دریافت نخواهد شد.

پشتیبانی طراحی سایت شرکتی

پس از تکمیل مراحل و تحویل سایت به شما، به مدت یک سال از پشتیبانی رایگان ما بهره‌مند خواهید شد. تمدید پشتیبانی در سال‌های بعدی در صورت تمایل شما و با ۱۵ درصد مبلغ قرارداد قابل انجام است.

سفارش طراحی سایت شرکتی

اگر برای شرکت یا کسب و کار خود به یک سایت با امکانات شرکتی یا کاتالوگی نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱