طراحی سایت

طراحی سایت یکی از کارآمدترین و کم هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی و افزایش فروش است. یک سایت حرفه‌ای و فاخر علاوه بر اینکه می‌تواند فروش شما را افزایش دهد، بهترین ابزار برای معرفی شما به مشتریان جدید و ایجاد حس اعتماد در مخاطبان است.

طراحی سایت

چرا به سایت اینترنتی نیاز دارید ؟

علاوه بر اثرات مستقیم طراحی وب سایت در بهبود فرآیندهای کسب و کار و توسعه‌ی بازاریابی و فروش، یک سایت اینترنتی خوب ارزش‌ها و اثرات جانبی دیگری نیز به همراه دارد.

 1. برای شما اعتبار به همراه می‌آورد
 2. طراحی سایت برای شرکت‌ها یک ضرورت است. اگر شرکت شما سایتی نداشته باشد، شرکت شما در دنیای بزرگ اینترنت وجود خارجی ندارد
 3. با طراحی سایت می‌توانید بخشی قابل توجه از فروش و بازاریابی خود را با کمترین هزینه به انجام برسانید
 4. طرف‌های تجاری شما برای شناخت و تصمیم‌گیری به دنبال سایت شما خواهند رفت
 5. استخدام نیروهای جدید و کارآمد با داشتن یک سایت کامل آسان‌تر است
 6. خریداران خدمات و محصولات شما برای تصمیم‌گیری از سایت شما استفاده خواهند کرد

سئو در طراحی سایت چه اهمیتی دارد ؟

طراحی سایت به تنهایی برای رسیدن به اهداف تجاری کافی نیست. یکی از معیارهای مهم برای اندازه‌گیری موفقیت طراحی وب سایت، توانایی آن در جلب رضایت موتورهای جستجو( سئو ) و جلب رضایت مشتریان است.

موفقیت در سئو می‌تواند صدها و هزاران کاربر را به سایت شما هدایت کند. برای موفقیت در سئو باید از رقبا پیشی بگیرید و در رتبه‌های بالاتر نتایج گوگل دیده شوید. رسیدن به این هدف نیازمند تلاش و دانش کافی در زمینه‌ی سئو است و گام نخست در موفقیت، سازگاری سایت با اصول اولیه سئو به حساب می‌آید.

چرا سایت شما باید ریسپانسیو باشد ؟

با فراگیرشدن استفاده از دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل و تبلت و تنوع بی‌سابقه در اندازه‌های صفحه‌ی نمایش، نیاز به طراحی نسخه موبایل به گونه‌ای که قابلیت استفاده از آن در دستگاه‌ها و ابزارهای مختلف به بیشترین مقدار ممکن برسد، بیش از پیش حس شد. در این وضعیت مفاهیم جدیدی مطرح شدند که مهم‌ترین آن‌ها طراحی سایت واکنش‌گرا یا طراحی سایت ریسپانسیو است.

طراحی سایت واکنش گرا - Responsive

طراحی سایت واکنش‌گرا از پیش‌نیازهای اساسی در طراحی سایت به شمار می‌رود و همچنین اثر مستقیم در سئو سایت شما بر جای می‌گذارد.

مدیریت آسان وب سایت

پس از طراحی سایت، ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. برگزاری جلسه یا جلسات آموزشی برای مدیریت بخش‌های سایت یکی از بخش‌های کار ما است.
علاوه بر جلسه‌ی آموزشی، مستندات به صورت متنی یا به صورت فیلم نیز در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا این دانش تنها در اختیار یک فرد نباشد و بتوانید در صورت لزوم افراد دیگری را نیز در کمترین زمان و به آسانی آموزش دهید.

همچنین در طول مدت پشتیبانی، در کنار شما هستیم تا سایت شما به بهترین جایگاه خود برسد و بتوانید بیشترین بازخورد را از آن کسب نمایید.

برای طراحی سایت چه ابزارهایی وجود دارد ؟

برای طراحی سایت بسته به نیازهای موجود، دو ابزار و روش کلی وجود دارد:

 • طراحی سایت با CMSها مثل وردپرس
 • طراحی سایت اختصاصی

روکا برای انتخاب ابزار و روش مناسب:

 • تجربه کافی در زمینه بررسی نیازمندی‌های حال و آینده‌ی شما،
 • مهارت تصمیم‌گیری بهینه برای انجام کار با بالاترین بازدهی و کمترین هزینه و
 • تخصص لازم برای اجرای راه حل ایده‌آل را دارا می‌باشد.

تنها تجمیع این سه عامل در کنار هم آن چیزی است که شما را به اهداف تجاری و مالی‌تان می‌رساند.

قیمت طراحی سایت چه مقدار است ؟

هزینه‌های طراحی سایت در روکا منصفانه و متناسب با زمان و دانش مورد نیاز برای طراحی و پیاده‌سازی آن تعیین می‌شوند. تعرفه طراحی سایت همچنین بسته به اینکه با سیستم‌های مدیریت محتوا به انجام برسد یا به صورت اختصاصی برنامه‌نویسی شود متفاوت است.

در این میان برخی از گروه‌های مشتریان ممکن است شامل تخفیف‌هایی ویژه شوند. مشتریانی که بیش از یک بار از خدمات و محصولات ما استفاده کنند، مشتریانی دارای کسب و کار با برند شناخته‌شده، اشخاص حقیقی مشهور برای طراحی سایت‌ شخصی، ارائه دهندگان خدمات عام‌المنفعه و سایت‌های مذهبی و همچنین مشتریانی که توسط مشتریان قبلی معرفی شوند شامل این تخفیف ویژه به مقدار متناسب خواهند بود.

مراحل انجام کار طراحی سایت

اگر کار طراحی سایت خود را به روکا بسپارید، مراحل انجام کار به شکل زیر است.

 1. تعیین ابعاد پروژه و برآورد زمان و هزینه
 2. امضای قرارداد طراحی سایت و دریافت ۵۰ درصد مبلغ به عنوان پیش پرداخت
 3. طراحی و آماده سازی قالب گرافیکی سایت
 4. طراحی سایت و آماده‌سازی آن روی هاست آزمایشی
 5. آموزش استفاده از سایت و مدیریت سایت
 6. دریافت مبلغ باقیمانده
 7. آپلود سایت روی دامنه و هاست اصلی
 8. شروع پشتیبانی فنی

لازم به ذکر است آپلود سایت روی هاست اصلی می‌تواند تا زمانی که اطلاعات سایت را به طور کامل وارد نمایید به تاخیر بیفتد تا سایت به طور کامل و بدون اشکال در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بگیرد.

آیا یک سایت حرفه‌ای می‌خواهید ؟

نمونه کارهای طراحی سایت ما را ببینید. شما هم می‌توانید سایتی با ظاهر گرافیکی زیبا و خلاقانه و امکانات دلخواه خود داشته باشید. سایتی که به دلیل رعایت اصول سئو و سازگاری با موبایل و تبلت و همچنین سرعت استثنایی، در کوتاه‌ترین زمان بتواند در صفحه‌ی نخست گوگل دیده شود. جهت مشاوره طراحی سایت و سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱