طراحی سایت

طراحی سایت یکی از کارآمدترین و کم هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی و افزایش فروش است. یک سایت حرفه‌ای علاوه بر اینکه می‌تواند فروش شما را افزایش دهد، بهترین ابزار برای معرفی شما به مشتریان جدید و ایجاد حس اعتماد در مخاطبان است.

طراحی سایت

آیا به سایت اینترنتی نیاز دارید ؟

علاوه بر اثرات مستقیم طراحی وب سایت در بهبود فرآیندهای کسب و کار و توسعه‌ی بازاریابی و فروش، یک سایت اینترنتی خوب ارزش‌ها و اثرات جانبی دیگری نیز به همراه دارد.

طراحی سایت

کسب اعتبار مهم‌ترین اثر جانبی یک سایت اینترنتی فاخر است. یک سایت خوب نماینده‌ی همیشه بیدار کسب و کار شماست که جانشینی شما در مواجهه با مشتریان بالقوه یا بالفعل آنلاین را بر عهده دارد.

طراحی سایت حرفه ای و فاخر، بخشی از پیش‌نیازهای یک شرکت تجاری برای کسب اعتبار در دنیای جدید است. ارتباطات بین‌المللی و بازاریابی و فروش داخلی و خارجی بدون داشتن یک وب سایت اینترنتی بسیار دشوار است و روز به روز دشوارتر نیز خواهد شد.

بسیاری از مشتریان و طرف‌های تجاری برای آشنا شدن با شما، ابتدا سایت شما را در اینترنت جستجو می‌کنند تا با سابقه، توانایی‌ها، محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

در زمینه‌ی استخدام، شرکت‌های تجاری ممکن است برای آشنایی با توانایی‌های متقاضیان، سوابق و رد پاهای افراد را در اینترنت جستجو کنند.

خریداران کالا و نیازمندان خدمات ممکن است بخواهند پیش از تصمیم به خرید کالا، با ویژگی‌های مثبت و منفی کالا و نمونه‌های مشابه در اینترنت آشنا شوند.

طراحی سایت با اصول سئو

طراحی سایت به تنهایی برای رسیدن به اهداف تجاری کافی نیست. یکی از معیارهای مهم برای اندازه‌گیری موفقیت طراحی وب سایت، توانایی آن در جلب رضایت موتورهای جستجو( سئو ) و جلب رضایت مشتریان است.

موفقیت در سئو می‌تواند صدها و هزاران کاربر را به سایت شما هدایت کند. برای موفقیت در سئو باید از رقبا پیشی بگیرید و در رتبه‌های بالاتر نتایج گوگل دیده شوید. رسیدن به این هدف نیازمند تلاش و دانش کافی در زمینه‌ی سئو است و گام نخست در موفقیت، سازگاری سایت با اصول اولیه سئو به حساب می‌آید.

طراحی وب سایت واکنش گرا( Responsive )

با فراگیرشدن استفاده از دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل و تبلت و تنوع بی‌سابقه در اندازه‌های صفحه‌ی نمایش، نیاز به طراحی نسخه موبایل به گونه‌ای که قابلیت استفاده از آن در دستگاه‌ها و ابزارهای مختلف به بیشترین مقدار ممکن برسد، بیش از پیش حس شد. در این وضعیت مفاهیم جدیدی مطرح شدند که مهم‌ترین آن‌ها طراحی سایت واکنش‌گرا یا طراحی سایت ریسپانسیو است.

طراحی سایت واکنش گرا - Responsive

طراحی سایت واکنش‌گرا از پیش‌نیازهای اساسی در طراحی سایت به شمار می‌رود و همچنین اثر مستقیم در سئو سایت شما بر جای می‌گذارد.

مدیریت آسان وب سایت

پس از طراحی سایت، ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. برگزاری جلسه یا جلسات آموزشی برای مدیریت بخش‌های سایت یکی از بخش‌های کار ما است.
علاوه بر جلسه‌ی آموزشی، مستندات به صورت متنی یا به صورت فیلم نیز در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا این دانش تنها در اختیار یک فرد نباشد و بتوانید در صورت لزوم افراد دیگری را نیز در کمترین زمان و به آسانی آموزش دهید.

همچنین در طول مدت پشتیبانی، در کنار شما هستیم تا سایت شما به بهترین جایگاه خود برسد و بتوانید بیشترین بازخورد را از آن کسب نمایید.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت معمولا به دو شیوه‌ی کلی «با استفاده از CMS» و «به صورت اختصاصی» به انجام می‌رسد. روکاوب با داشتن متخصصین خبره در هر دو روش، در خصوص هر سفارش دریافتی، روش و ابزار را بر اساس نیازهای پروژه تعیین می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقالات: «طراحی سایت اختصاصی» و «طراحی سایت با استفاده از CMS یا برنامه‌نویسی» را مشاهده بفرمایید.

هزینه طراحی سایت

قیمت‌های طراحی سایت در روکا منصفانه و متناسب با زمان و دانش مورد نیاز برای طراحی و پیاده‌سازی آن تعیین می‌شوند. تعرفه طراحی سایت همچنین بسته به اینکه با سیستم‌های مدیریت محتوا به انجام برسد یا به صورت اختصاصی برنامه‌نویسی شود متفاوت است.

در این میان برخی از گروه‌های مشتریان ممکن است شامل تخفیف‌هایی ویژه شوند. مشتریانی که بیش از یک بار از خدمات و محصولات ما استفاده کنند، مشتریانی دارای کسب و کار با برند شناخته‌شده، اشخاص حقیقی مشهور برای طراحی سایت‌ شخصی، ارائه دهندگان خدمات عام‌المنفعه و سایت‌های مذهبی و همچنین مشتریانی که توسط مشتریان قبلی معرفی شوند شامل این تخفیف ویژه به مقدار متناسب خواهند بود.

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت شامل مراحل مختلفی است که بسته به نوع سایت و نیازهای موجود در آن می‌تواند متغیر باشد. مراحل کلی برای یک سایت با کاربرد عمومی و اطلاع‌رسانی به شکل زیر است:

 1. جمع‌آوری و بررسی نیازهای فعلی و برآورد از نیازهای احتمالی در آینده
 2. تصمیم‌گیری برای تکنولوژی مناسب جهت پیاده‌سازی نیازمندی‌های طراحی سایت
 3. طراحی ساختار و فرآیندهای سایت
 4. طراحی قالب گرافیکی سایت
 5. پیاده‌سازی فنی سایت
 6. درج اطلاعات آزمایشی و بررسی صحت عملکرد بخش‌های مختلف سایت
 7. انجام بهینه‌سازی‌های لازم شامل بهینه‌سازی‌های مربوط به سرعت، سئو، موبایل و رفع اشکال‌های جزئی
 8. آموزش استفاده از بخش مدیریت سایت
 9. تحویل نهایی سایت روی دامنه‌ی اصلی
 10. پشتیبانی و نگهداری
 11. بازاریابی اینترنتی شامل فعالیت‌های سئو، شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، تبلیغات اینترنتی

سفارش طراحی سایت

اگر سایت اینترنتی ندارید یا سایت اینترنتی شما قدیمی و نیازمند بازسازی و بهبود است، اگر می‌خواهید یک فروشگاه اینترنتی طراحی کنید، اگر می‌خواهید خدمات جدید و آنلاین به مشتریان فعلی و بالقوه خود ارائه دهید و یا اگر می‌خواهید اعتبار آنلاین برای خود کسب کنید، با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱