مشاوره برنامه نویسی

برنامه‌نویسی در کامپیوتر یکی از رشته‌هایی است که با سرعت بسیار زیاد در حال تغییر و تحول است. ابداع زبان‌های برنامه‌نویسی جدید، به بازار آمدن محیط‌های اجرای جدید مانند گوشی‌های موبایل، دستگاه‌های هوشمند، وب‌سرورهای مختلف، سرورهای ابری، و سیستم‌عامل‌های مختلف از جمله دلایلی هستند که سبب می‌شوند فعالیت در این زمینه نیازمند مطالعه و تحقیقات مستمر باشد.

مشاوره

برنامه‌نویسی سیستم‌های مختلف کامپیوتری و تبدیل کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای الکترونیک با استفاده از دانش و تجربیات مهندسین نرم‌افزار خبره امکان‌پذیر و دست یافتنی است.

با توجه به آنچه در مورد تغییرات گسترده در این دانش گفته شد، نیاز به مشاوره پیش از اقدام به سفارش برنامه‌نویسی سیستم‌های مختلف به ویژه سیستم‌هایی که گستردگی زیادی داشته باشند، سبب کاهش ریسک‌ها و کاهش هزینه‌های ثابت و متغیر اجرای پروژه خواهد شد.

برنامه‌نویسی اختصاصی یا اسکریپت آماده ؟

برای پیاده‌سازی سیستم‌های مختلف یکی از گزینه‌هایی که همیشه پیش روی شماست، انتخاب نکردن برنامه‌نویسی است. برنامه‌نویسی کاری زمان‌بر و پرهزینه است و اگر راهی ارزان‌تر و کارآمدتر وجود داشته باشد که بتوانید از آن استفاده کنید، مزایای زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت. البته نباید فراموش کنید که اسکریپت‌های آماده مثل وردپرس یا سیستم‌های فروشگاهی مثل مجنتو همیشه پاسخی قابل قبول برای نیازهای شما نیستند و گاهی لازم است تا برای پیاده‌سازی یک پروژه از برنامه‌نویسی اختصاصی استفاده نمایید. برای یک انتخاب بهینه بهتر است از مشاوران خبره کمک بگیرید.

آیا می‌خواهید بهترین روش‌ها و ابزارها را به کار بگیرید ؟

اگر قصد برنامه‌نویسی سیستم‌های کامپیوتری در انواع سیستم‌عامل‌ها از جمله برنامه‌نویسی سایت، برنامه‌نویسی سیستم‌عامل، برنامه‌نویسی موبایل یا هرگونه سیستم دیگری را دارید، روکاوب آمادگی دارد با تکیه بر دانش و تجربه‌ی چندین ساله‌ی مهندسین نرم‌افزار، بهترین مشاوره‌ی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را در مسیر دستیابی به موفقیت و رسیدن به اهداف کسب و کار شما ارائه نماید. برای مشاوره برنامه‌نویسی با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱