پشتیبانی سایت php

طراحی سایت یک فرآیند کوتاه مدت و پایان‌پذیر نیست. علاوه بر موارد توسعه‌ای و تغییرات که در یک سایت پویا و روزآمد می‌بایست به صورت مداوم به انجام برسند، اشکال‌های فنی، اشکال‌های امنیتی و نیاز به به‌روزرسانی از مواردی هستند که حضور یک پشتیبان سایت را در کنار پروژه ضروری جلوه می‌دهند.

سایت‌های مختلف بسته به نوع برنامه‌نویسی یا سیستم مدیریت محتوای به کار رفته در ایجاد آن‌ها به تخصص‌های گوناگونی برای پشتیبانی و نگهداری نیازمند هستند.

طراحی سایت با php

برای مثال پشتیبانی سایت‌ وردپرس، به تخصص برنامه‌نویسی کمی نیاز دارند در طرف مقابل پشتیبانی سایت‌هایی که به صورت سفارشی با زبان php و فریم‌ورک‌های گوناگون توسعه پیدا کرده‌اند به دانش و تجربه برنامه‌نویسی نیازمند است.

روکاوب مجموعه‌ای کامل از ابزارها و تخصص‌های لازم برای طراحی و پشتیبانی سایت را در جهت ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای طراحی سایت، برنامه‌نویسی سایت و پشتیبانی سایت در خدمت گرفته و در تلاش است با افزایش دانش و تجربه، بالاترین سطح خدمات پشتیبانی سایت را ارائه نمایند.

پشتیبانی سایت‌های اختصاصی با زبان php

سایت‌هایی که با زبان php و با فریم‌ورک‌های گوناگون به صورت اختصاصی توسعه پیدا کرده‌اند، در سطوح مختلفی از کیفیت هستند. چنانچه کیفیت برنامه‌نویسی و سطح توسعه‌پذیری برنامه در جایگاه مناسبی باشد، انجام نگهداری و تغییرات به آسانی امکان‌پذیر خواهد بود.

ولی اگر در فرآیند توسعه، اصول توسعه‌پذیری رعایت نشده باشد و سطح و کیفیت کدها پایین باشد، نگهداری و پشتیبانی با موانعی روبرو خواهد شد. چنانچه یک سایت طراحی شده با زبان php یا هر ابزار دیگر در اختیار دارید و به دلایلی پشتیبانی آن توسط توسعه دهنده‌ی اصلی امکان‌پذیر نیست، روکاوب آمادگی دارد پس از بررسی و تحلیل وضعیت پروژه، پیشنهادهای فنی و قابل اجرا در این مسیر را به شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱