آشنایی با دیتاسنتر هتزنر( Hetzner ) آلمان

دیتاسنتر( مرکز داده ) هتزنر آلمان یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده ترین مراکز داده در جهان می‌باشد. بسیاری از شرکت‌های میزبانی وب در ایران، برای ارائه‌ی خدمات از سرویس‌های این شرکت استفاده می‌کنند. این شرکت انواع خدمات میزبانی وب شامل اجاره‌ی سخت‌افزار، اجاره‌ی سرور مجازی و سایر سرویس‌های مورد نیاز برای میزبانی وب را ارائه می‌کند. با توجه به فاصله‌ی نه چندان دور کشور آلمان با ایران و همچنین کیفیت بسیار بالای سخت‌افزار و شبکه‌ی این شرکت، سایت‌های میزبانی شده در این دیتاسنتر در داخل کشور سرعت قابل قبولی دارند.

دیتاسنتر هتزنر آلمان

بنیانگذار این شرکت آقای مایکل هتزنر است. تلاش این شرکت برای ارائه‌ی بهترین خدمات با قیمتی مناسب سبب شده است تا بسیاری از شرکت‌های میزبانی وب از خدمات و سرویس‌های این شرکت بهره‌گیری نمایند.

خدمات این شرکت شامل موارد ذیل می‌باشد.

  • خدمات میزبانی وب( Hosting )
  • خدمات سرور اختصاصی( Dedicated Server )
  • خدمات سرور مجازی( VServer )
  • خدمات میزبانی سرور( Colocation )

خدمات میزبانی وب( Hosting )

میزبانی سایت‌های اینترنتی به صورت جداگانه شامل یک پنل برای انجام تنظیمات هاست و تنظیمات نرم‌افزارهای میزبانی از جمله مزایای شرکت هتزنر به شمار می‌رود.

خدمات سرور اختصاصی( Dedicated Server )

اجاره‌ی سخت‌افزارهای میزبانی وب و ارائه‌ی پهنای باند و تجهیزات امنیتی لازم شامل فایروال سخت‌افزاری و پشتیبانی فنی از این سخت‌افزارها در این شرکت ارائه می‌شود.

خدمات سرور مجازی( VServer )

سرورهای مجازی VServer شیوه‌ای از میزبانی است که منابع یک سخت‌افزار در سطح هسته‌ی سیستم‌عامل بین چند کاربر تقسیم می‌شوند. هر کاربر بدون اینکه مشکلی برای سایر کاربران سخت‌افزار ایجاد کند، می‌تواند از منابع تخصیص داده به خود برای میزبانی وب استفاده کند.

سرورهای مجازی نسبت به سرورهای اختصاصی هزینه‌ی کمتر و محدودیت‌های بیشتری دارند.

خدمات میزبانی سرور( Colocation )

امکان میزبانی سخت‌افزار مشتریان در مراکز داده‌ی هتزنر موجود است. شرکت‌های هاستینگ با توجه به امکانات قدرتمند شبکه‌ای این شرکت، همچنین پایداری انرژی و امنیتی لازم می‌توانند با خیال آسوده سخت‌افزارهای مورد نظر خود را در فضایی که از این شرکت اجاره می‌کنند، نگهداری کنند و سایر تنظیمات و تغییرات لازم و دلخواه خود را روی این سخت‌افزارها به انجام برسانند.

تهیه‌ی هاست از شرکت هتزنر

با خرید هاست از شرکت‌های ایرانی که از این دیتاسنتر استفاده می‌کنند، سایت شما با قیمتی مناسب روی این دیتاسنتر میزبانی خواهد شد. همچنین اگر قصد تهیه‌ی VPS را داشته باشید، بسیاری از شرکت‌های ایرانی این امکانات را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می‌دهند. برای خرید سرور اختصاصی از این شرکت یا می‌بایست به صورت مستقیم با کارت‌های ارزی این کار را انجام دهید یا از خدمات خرید شرکت‌های هاستینگ که امکانات مالی مربوط را در اختیار دارند استفاده کنید تا علاوه بر در اختیار داشتن سرور، نصب برخی نرم‌افزارها و انجام تنظیمات مربوط را هم برای شما به انجام برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱