پشتیبانی و نگهداری سایت

ما اینجا هستیم تا یاری‌رسان شما باشیم.
حتی اگر از خدمات و محصولات ما استفاده نمی‌کنید و به مشاوره یا راهنمایی نیاز دارید.
هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت قدم پایان برای داشتن یک سایت موفق و کارآمد نیست. پشتیبانی و نگهداری سایت در وضعیت روزآمد، رفع اشکال‌های احتمالی، برطرف کردن موارد امنیتی، ورود اطلاعات جدید و بهبود اطلاعات وارد شده‌ی قبلی، پاسخگویی به درخواست‌های مخاطبان و انجام سایر فعالیت‌ها در حوزه‌ی بهبود و نگهداری سایت، نیازمند به کارگیری متخصصین مرتبط با هر زمینه خواهد بود.

پشتیبانی طراحی سایت

سایت‌های طراحی شده در روکا در سال نخست بدون پرداخت وجه اضافی خدمات پشتیبانی و نگهداری را دریافت خواهد نمود. و در سال‌های بعد نیز با پرداخت درصدی از مبلغ قرارداد این خدمات قابل تمدید خواهند بود.

چنانچه خدمات طراحی سایت خود را به شرکتی دیگر سپرده‌اید و به دلایل مختلف می‌خواهید پشتیبانی و نگهداری سایت خود را برون سپاری کنید، روکا خدمات تخصصی و پیشرفته‌ی پشتیبانی سایت را به شما ارائه خواهد نمود.

در پشتیبانی سایت چه کارهایی انجام می‌شود ؟

۱- به‌روزرسانی سایت و نرم‌افزارها

کدهای نوشته شده در سایت و کتابخانه‌های آن در طول زمان نیاز به به‌روزرسانی دارند تا با وب سرورهای جدید هماهنگ شوند و خطاها و خطرات امنیتی احتمالی در آن از بین برود.

۲- افزایش سرعت سایت

با سرعت لود بالا، رضایت کاربران خود را افزایش دهید. ما در روکا با بهینه‌سازی سایت شما، سرعت بارگزاری آن را به طور چشمگیری افزایش می‌دهیم.

۳- رفع اشکال‌های فنی و محتوایی و عملکردی

با خیال راحت به کار خود ادامه دهید و رفع مشکلات فنی، محتوایی و عملکردی سایت را به ما بسپارید.

۴- تهیه نسخه‌های پشتیبان از سایت

تهیه‌ی پشتیبان در محلی غیر از هاست اصلی سایت می‌تواند امنیت اطلاعات شما را افزایش بدهد. علاوه بر این استفاده از خدمات میزبان در شرکت‌های هاست که به صورت منظم از اطلاعات شما پشتیبان تهیه می‌کنند، ضروری است.

۵- تولید محتوای سایت

محتوای جذاب و باکیفیت، رمز موفقیت سایت شما در جذب مشتری و موفقیت در سئو است. روکا با تولید محتوای تخصصی و اختصاصی، به شما در جذب مشتریان بیشتر کمک می‌کند.

۶- بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو( سئو )

با سئو سایت توسط روکا، در رتبه‌های برتر گوگل دیده شوید و ترافیک ورودی سایت خود را افزایش دهید.

۷- بررسی عملکرد سایت و صفحات مختلف و تغییرات برای بهبود عملکرد

ما در شناسایی نقاط ضعف و قوت سایت به شما کمک می‌کنیم و با انجام تغییرات لازم، عملکرد آن را به طور مستمر بهبود می‌دهیم.

۸- خدمات دیگر

علاوه بر موارد فوق، اضافه کردن خدمات متنوع به قرارداد پشتیبانی و نگهداری سایت امکان‌پذیر است که بسته به نوع سایت و نوع نیازهای موجود قابل بررسی و انجام می‌باشد.

چه نوع وبسایت‌هایی در روکا پشتیبانی می‌شوند

دامنه‌ی تکنولوژی‌های به کار رفته در طراحی سایت بسیار متنوع است. از طرف دیگر ما در روکا تلاش کرده‌ایم مجموعه‌ی کاملی از تخصص‌های مورد نیاز در طراحی سایت را فراهم کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات برنامه‌نویسی، طراحی سایت، سئو و پشتیبانی را به مشتریان ارائه نماییم.

تکنولوژی‌هایی که در روکا قابل پشتیبانی هستند شامل موارد ذیل می‌شوند:

  • سیستم مدیریت محتوای وردپرس
  • سیستم فروشگاهی ووکامرس
  • انواع اسکریپت‌های نوشته شده با زبان PHP با استفاده از فریم‌ورک‌های مختلف

نرخ و تعرفه خدمات پشتیبانی سایت

با توجه به سیستم استفاده شده در طراحی سایت، دامنه‌ی فعالیت‌های مورد نیاز در قرارداد پشتیبانی سایت، زمان مورد نیاز برای انجام فعالیت‌های موضوع قرارداد، تخصصی و عمومی بودن فعالیت‌ها و همچنین فاصله‌ی زمانی پاسخگویی به درخواست‌های پشتیبانی نرخ خدمات پشتیبانی سایت متغیر خواهند بود.

هرچه حجم فعالیت‌ها بیشتر، تخصصی‌تر و مستلزم پاسخگویی سریع‌تر باشد قیمت تعیین شده افزایش خواهد یافت.

برای مشاوره و تعیین بهای خدمات پشتیبانی سایت، اطلاعات لازم را برای کارشناسان ما ارسال فرمایید تا پس از بررسی نتیجه به شما اعلام گردد.

می‌خواهم پشتیبانی سایت خود را برون‌سپاری کنم

برای شروع کافی است با ما تماس بگیرید. پس از دریافت اطلاعات کلی و لازم برای تعیین ابعاد کار و امکان‌سنجی و برآورد قیمت قرارداد خدمات پشتیبانی سایت را آماده و پس از تایید آن را تکمیل خواهیم نمود. این خدمات می‌تواند به صورت موردی یا در بازه‌ی زمانی باشد.