کسب درآمد با سئو. چه طور سئو را به پول تبدیل کنیم ؟

بزرگ‌ترین بخش از بازدیدکنندگان سایت‌ها از طریق سئو و موتورهای جستجو به آن‌ها هدایت می‌شوند. اگر بازدیدکنندگان بیشتری از این طریق به دست بیاورید، شرایط برای کسب درآمد بیشتر از سایت شما فراهم می‌شود. با توجه به اینکه بازدیدکنندگان از طریق موتور جستجو دقیقا به بخشی از سایت شما که نیاز آن‌ها را برطرف می‌کند، هدایت می‌شوند، کار شما تا حد زیادی آسان می‌شود و می‌دانید که این بازدیدکننده احتمالا چه نیازی دارد. در این مرحله تنها باید بتوانید او را متقاعد کنید که از خدمات و محصولات سایت شما استفاده کند.

روش‌های کسب درآمد از طریق سئو سایت در گوگل

 1. فروش محصولات
  اگر سایت شما فروشگاهی باشد و محصولاتی را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانید، سئو به شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش و درآمد خود را افزایش دهید.
 2. جذب تبلیغات بیشتر
  سایت‌هایی که بازدیدکنندگان بیشتری دارند، می‌توانند تبلیغات بیشتری با قیمت بیشتر دریافت کنند. داشتن یک سایت با سئو خود در این زمینه هم باعث افزایش درآمد شما می‌شود.
 3. افزایش اعتبار و حاشیه سود
  هنگامی که سایت شما در رتبه‌های برتر گوگل قرار گرفته است، از دید جستجوکنندگان اعتبار بیشتری نسبت به سایت‌هایی پایین‌تر پیدا می‌کند. در نتیجه احتمال اینکه بتوانید محصولات خود را با حاشیه سود بیشتر به فروش برسانید و در آمد خود را بیشتر کنید، افزایش می‌یابد.
 4. ارائه خدمات اصلی یا جانبی
  مشتریانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند، ممکن است به طور معمول به خدمات یا محصولات دیگری علاوه بر آنچه ارائه می‌کنید، نیازمند باشند. با شناسایی این نیازهای جانبی و ارائه‌ی پیشنهاد مناسب به مشتریان، در این بخش هم می‌توانید سوددهی و درآمد خود را بیشتر کنید.
 5. افزایش قدرت بازاریابی برای دیگران
  با معرفی محصولات دیگران به بازدیدکنندگان سایتتان، به ازای هر فروش محصول، سودی از فروشندگان دیگر دریافت کنید. این مدل بازاریابی به Affiliate Marketing یا همکاری در فروش شهرت دارد.

سئوی سایتتان را بهبود دهید و درآمد خود را بیشتر کنید

اگر سایت اینترنتی دارید و می‌خواهید سئوی آن را بهبود دهید یا هنوز سایتتان را طراحی نکرده‌اید و می‌خواهید یک سایت با هدف سئو داشته باشید، برای مشاوره و دریافت خدمات تخصصی طراحی سایت و سئو با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *