غیرفعال کردن به‌روزرسانی خودکار وردپرس

وردپرس به صورت پیش‌فرض برخی از به‌روزرسانی‌های ضروری و امنیتی را برای هسته‌ی وردپرس به صورت خودکار انجام می‌دهد تا از هک شدن و آسیب به سایت شما جلوگیری شود. با این حال برخی از سایت‌ها به دلیل استفاده از افزونه‌های قدیمی یا به دلیل ناسازگاری قالب‌های نصب شده روی سایت ممکن است با انجام این کار با مشکلاتی مواجه شوند.

وردپرس

روش غیر فعال کردن به‌روزرسانی خودکار هسته وردپرس

برای پیشگیری از انجام این کار می‌بایست فایل wp-config.php را در وردپرس باز کنید و کدهای زیر را در بخش پایانی و پیش از عبارت /* That’s all, stop editing! Happy publishing. */ درج نمایید.

ذکر این نکته ضروری است که غیرفعال کردن به‌روزرسانی خودکار باعث می‌شود تا سایت شما در معرض آسیب‌های امنیتی قرار بگیرد و مشکلات متعدد بعدی را تجربه نمایید.

راه حل نهایی چیست ؟

اگر به دلیلی نمی‌توانید وردپرس خود را به‌روز کنید، احتمالا از قالب‌های غیرقانونی و غیرروزآمد استفاده می‌کنید یا برخی افزونه‌های قفل شکسته روی سایت شما فعال هستند.

برای حل این مشکلات و داشتن سایتی که همیشه بتواند به‌روز و ایمن باشد، می‌بایست طراحی سایت وردپرس خود را با یک قالب اختصاصی و ایمن و با استفاده از افزونه‌های به‌روز و رایگان به انجام برسانید. برای سفارش طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱