سئو حرفه‌ای وردپرس( WordPress )

سئو سایت در وردپرس شامل فعالیت‌های عمومی و تخصصی است. در بخش عمومی، نصب و تنظیمات یک افزونه‌ی سئو و تولید محتوا بر اساس اصول سئو می‌تواند بخشی از نیازهای سئو سایت شما را پوشش بدهد ولی سئو در بازارهای پررقابت و تخصصی به مهارت‌های ویژه و گسترده‌تری نیازمند است که از توان افزونه‌های آماده خارج است. اگر سایت شما بازدیدکنندگان زیادی دارد و رقبای قدرتمندی دارید که برای رسیدن به رتبه‌های اول گوگل در تلاش هستند، به خدمات حرفه‌ای سئو وردپرس نیاز دارید.

سئو وردپرس

سئو وردپرس هم علاوه بر تخصص سئو به آشنایی خوب با سیستم وردپرس و شیوه‌ی توسعه و تغییرات در آن نیازمند است.

آیا نصب افزونه برای سئو وردپرس کافی است ؟

صفحه‌ی نخست گوگل تنها برای ۱۰ سایت فضا دارد و رتبه‌ی نخست نیز تنها یک جایگاه است. در حالی که تنها دو افزونه‌‌ی فوق هر یک در بیش از سه میلیون سایت طراحی شده با وردپرس فعال هستند. با این حساب، نصب افزونه هیچ ضمانتی برای موفقیت در سئو وردپرس به شمار نمی‌رود.

علاوه بر امکانات پیش‌فرض و امکانات افزونه‌های فوق، طراحی قالب به گونه‌ای که اصول سئو در آن رعایت شده باشد، از پیش‌نیازهای مهم و اساسی سئو وردپرس به شمار می‌روند.

بنابراین برای موفقیت در سئو وردپرس، توجه به عوامل متعدد دیگری که انجام بسیاری از آن‌ها با کمک افزونه‌های وردپرس امکان‌پذیر نیست، لازم و ضروری است.

استفاده از دانش برنامه‌نویسی در سئو وردپرس

گاهی انجام برخی تغییرات در محتوا یا انجام بهبود روی برخی عملکردها در حجم زیاد تنها با استفاده از برنامه‌نویسی و توسعه‌ی افزونه‌های تخصصی وردپرس و انجام تغییرات به صورت مستقیم روی بانک اطلاعاتی امکان‌پذیر است.

استفاده از ربات در سئو

نیرو و توان انسان محدود است. و انجام برخی فرآیندهای پی در پی، تکراری و با دقت بالا توسط انسان با دشواری‌های زیادی همراه است. در چنین شرایطی ربات های اینترنتی می‌توانند به کمک بیایند و علاوه در صرفه‌جویی در زمان و هزینه، کیفیت و دقت نتایج را نیز به شدت افزایش دهند. در سئو نیز انجام بسیاری از کارهای تکراری و زمان‌بر را می‌توان با طراحی روبات‌های اینترنتی به انجام رساند.

بازطراحی سایت با اصول سئو

در هنگام سئوی سایت‌های از پیش طراحی شده، چنانچه از ابتدا اصول سئو در آن‌ها پیش‌بینی نشده باشد، کار به سختی و با هزینه بیشتر و کارایی کمتر دنبال خواهد شد. در چنین مواقعی گاهی باز طراحی سایت با اصول سئو ممکن است گزینه‌ای مناسب‌تر باشد. تصمیم‌گیری در این مورد به دلیل عواقب ناخواسته‌ی دیگری که ممکن است به همراه داشته باشد می‌بایست با دقت بیشتر انجام شود.

سئو تخصصی و حرفه‌ای وردپرس

اگر می‌خواهید سایت شما در میان سایت‌های برتر قابل مشاهده باشد و می‌خواهید کار سئو سایت شما به صورت تخصصی و حرفه‌ای به انجام برسد، با ما تماس بگیرید.