طراحی سایت با لاراول( Laravel )

لاراول( Laravel ) یکی از محبوب‌ترین فریم‌ورک یا بسترهای تولید نرم‌افزارهای تحت وب است. لاراول در مدت کوتاهی توانست گوی سبقت را از سایر رقبا برباید و امروز به عنوان پرکاربردترین فریم‌ورک برنامه‌نویسی PHP شناخته می‌شود.

طراحی سایت با لاراول
امکانات روزآمد، توسعه‌پذیری و امنیت بالا، استفاده از آخرین روش‌ها و ابزارهای توسعه و بهره‌گیری از کدهای با کیفیت و تست شده‌ی دیگر از جمله سیمفونی، لاراول را به عنوان قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین فریم‌ورک طراحی سایت با php شناسانده است.

طراحی سایت با لاراول

برنامه‌نویسی سایت‌های اختصاصی و نرم‌افزارهای پیشرفته تحت وب که قابلیت‌های آن‌ها در CMSها به سادگی قابل پیاده‌سازی نباشند با استفاده از برنامه‌نویسی سفارشی و با فریم‌ورک لاراول به آسانی قابل انجام هستند.

طراحی سایت سفارشی با لاراول
لاراول امکانات خوبی برای پردازش حجم عظیم داده‌ها در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد. بنابراین تولید سایت‌هایی با حجم متوسط و بزرگ با استفاده از فریم‌ورک لاراول قابل انجام خواهند بود.

سرعت لاراول

سرعت یکی از عوامل مهم در هر سایت اینترنتی به شمار می‌رود. سرعت از دو جهت می‌تواند در نیل به نتیجه‌ی نهایی موثر باشد. جهت اول، کاهش استفاده از منابع سخت‌افزاری که کاهش هزینه‌های نگهداری را به دنبال دارد و جهت دوم، بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. هر چه سرعت بارگزاری سایتی بیشتر باشد، موتورهای جستجو آن را بهتر رتبه‌بندی می‌کنند و در نتیجه مشتریان بیشتری جذب سایت خواهند شد.

سایت پرسرعت سفارشی با لاراول
فریم‌ورک لاراول با استفاده از فناوری بارگزاری دیرهنگام( Lazy Loading ) و کش ( Cache ) اطلاعات سرعت دسترسی به محتوا را به حداقل ممکن کاهش می‌دهد. استفاده از روش‌های فنی در پیاده‌سازی نیز سبب می‌شود سرعت اجرا و نمایش اطلاعات به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند.

امنیت در سایت‌های اختصاصی و سفارشی

دستیابی به امنیت در سطح بالا می‌تواند یکی از دلایل حرکت به سمت برنامه‌نویسی اختصاصی و سفارشی باشد. البته برنامه نویسی سفارشی به تنهایی یا استفاده از فریم‌ورکی خاص مثل لاراول به تنهایی نه تنها تضمین‌کننده‌ی امنیت نیست، بلکه اگر به صورت اصولی انجام نشود می‌تواند خطرات امنیتی زیادی به دنبال داشته باشد.

در هنگام برنامه‌نویسی اختصاصی و سفارشی با هر زبان و هر ابزار، تخصص، تجربه و دانش توسعه‌دهندگان عامل نهایی برای دستیابی به اهداف امنیتی و سایر عوامل مورد انتظار در محصول نهایی است. بنابراین انتخاب پیمانکاری با تجربه، مهارت، دانش و تخصص کافی در هنگام توسعه‌ی نرم‌افزار یکی از چالش‌های پیش روی صاحبان کسب و کار است.

روکاوب تا کنون ده‌ها پروژه در ابعاد متوسط و بزرگ را با بهترین کیفیت به انجام رسانده است. بررسی این پروژه‌ها راهنمایی خوب در جهت آشنایی با دارای فنی ما در این زمینه به شمار می‌رود.

طراحی فروشگاه اینترنتی با لاراول

طراحی فروشگاه اینترنتی با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. اگر امکانات و ابعاد فروشگاه اینترنتی به گونه‌ای باشد که سیستم‌های فروشگاه‌ساز و افزونه‌ی ووکامرس برای انجام این کار مناسب نباشند، با استفاده از لاراول می‌توان یک فروشگاه اینترنتی با امکانات گسترده و قابلیت‌های دلخواه برنامه‌نویسی نمود. امکان برنامه‌نویسی فروشگاه اینترنتی دو و چند زبانه و قابلیت‌های پیشرفته‌تری که دسترسی به آن‌ها در سیستم‌های فروشگاه‌ساز به آسانی فراهم نیست در برنامه‌نویسی با لاراول به آسانی قابل انجام می‌باشند.

سئو در لاراول

اگر برای طراحی سایت، از سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده نشود، برنامه‌نویس مسئول رعایت تمامی اصول سئو یا بهینه‌سازی سایت در موتورهای جستجو خواهد بود. در چنین شرایطی تخصص و دانش برنامه‌نویس در زمینه‌ی سئو نقشی اساسی را ایفا می‌کند.

از شیوه‌ی ایجاد پیوند برای کلمات کلیدی، کدهای متای سئو، عنوان صفحات، ساختار فنی کدهای HTML و بسیاری موارد دیگر می‌بایست توسط یک برنامه‌نویس خبره که آشنایی کافی با سئو داشته باشد، پیاده‌سازی شوند. بنابراین موفقیت یک سایت اختصاصی نیازمند مجموعه‌ای از اطلاعات مرتبط است که همگی در کنار هم می‌بایست در جهت اهداف پروژه به کارگیری شوند.

برنامه نویسی وب سرویس با لاراول

لاراول به دلیل امکانات گسترده‌ای که دارد، یکی از ابزارهای مناسب جهت توسعه‌ی وب سرویس به شمار می‌رود. برخی امکانات در لاراول مختص طراحی و برنامه‌نویسی وب سرویس یا API وجود دارد.

پرسش‌های متداول طراحی سایت با لاراول

برای اجرای لاراول روی هاست به چه زیرساخت‌هایی نیاز است ؟

برای میزبانی یک سایت طراحی شده با لاراول، می‌بایست از یک هاست اشتراکی یا سرور مجازی یا سرور اختصاصی لینوکس که آخرین نگارش‌های php و MySQL روی آن نصب شده است استفاده کنید.

آیا طراحی سایت با لاراول از طراحی سایت با وردپرس بهتر است ؟

خیر. بسته به اینکه شما به چه نوع سایتی نیاز داشته باشید و اهداف فعلی و آینده‌ی شما چه باشد، ممکن است لاراول یا وردپرس برای شما گزینه‌ی بهتری باشند. برای یک انتخاب مناسب که کارایی شما را بیشینه کند و هزینه‌های شما را کاهش دهد، به توصیه‌ی متخصصان اعتماد کنید.

آیا در طراحی سایت با لاراول از آخرین نسخه‌ی آن استفاده می‌شود ؟

بله. ما در روکا همیشه دانش و ابزارهای به روز را برای برنامه‌نویسی و طراحی سایت استفاده می‌کنیم.

توسعه‌پذیری و حق مالکیت کدها چگونه است ؟

در هنگام طراحی سایت یا برنامه نویسی به صورت اختصاصی، یکی از عوامل قابل توجه، توسعه‌پذیر بودن نرم‌افزار و حق مالکیت کدهای برنامه است. به دلایل گوناگون ممکن است در آینده تغییراتی کوچک یا بزرگ در سیستم طراحی شده مورد نیاز باشد. نرم‌افزاری با کیفیت کد منبع پایین یا با کد منبع غیر قابل دسترسی، مانعی بزرگ در برابر توسعه‌ی آتی به شمار می‌رود. برنامه‌های نوشته شده در روکا به صورت رمزنشده و به صورت قابل توسعه در اختیار شما قرار خواهند گرفت و از این جهت نگرانی و محدودیتی وجود ندارد.

هرچند یکی از اهداف فریم‌ورک‌های برنامه‌نویسی و طراحی سایت، افزایش توسعه‌پذیری سیستم است، با این حال یک نرم‌افزار توسعه‌پذیر تنها توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگانی با تجربه قابل تولید است. برنامه‌های نوشته شده توسط برنامه‌نویسان تازه‌کار تقریبا غیرقابل تغییر و توسعه هستند و در آینده سبب می‌شوند تا هزینه‌های سربار نگهداری به شدت افزایش یابند.

به روز رسانی سایت‌های طراحی شده با لاراول چگونه است ؟

حجم بسیار زیادی از کدهای استفاده شده در انواع روش‌های طراحی سایت توسط برنامه‌نویسان نوشته نمی‌شود و برای افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ و زمان از کتابخانه‌های آماده استفاده می‌شود. این کتابخانه‌ها اغلب به صورت مداوم با امکانات جدید و رفع اشکال‌های متعدد به روزرسانی می‌شوند. استفاده از یک فریم‌ورک پیشرفته مانند لاراول این مزیت را دارد که به‌روزرسانی این کتابخانه‌ها در آن به آسانی و در زمانی کوتاه قابل انجام است.

هزینه طراحی سایت با لاراول چقدر است ؟

با توجه به اینکه معمولا سایت‌هایی با لاراول توسعه پیدا می‌کنند که امکانات سفارشی و ویژه نیاز دارند و بنابراین قیمت مشخصی برای آن وجود ندارد. قیمت و هزینه طراحی سایت لاراول بر اساس امکانات مورد نیاز و زمان لازم برای برنامه‌نویسی آن تعیین می‌شود. گام اول برای محاسبه هزینه طراحی سایت لاراول، برآورد زمان لازم برای برنامه‌نویسی است و سپس برآورد قیمت قابل انجام خواهد بود.

طراحی سایت و فروشگاه اختصاصی با لاراول

برای ارزیابی و امکان‌سنجی طراحی سایت یا پورتال یا نر‌م‌افزار تحت وب با استفاده از لاراول با ما تماس بگیرید. روکاوب آمادگی دارد پروژه‌هایی با موضوع‌های مختلف از جمله طراحی سایت، طراحی سرویس‌های تحت وب، طراحی نرم‌افزار و پورتال‌های تحت وب و طراحی فروشگاه اینترنتی در اندازه‌های مختلف را به صورت اختصاصی تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱