نمونه کار سئو

در ادامه برخی از نمونه کارهای سئو انجام شده در روکا را مشاهده می‌کنید. تعداد زیادی از کلمه‌ها و عبارت‌های کلیدی به دلایل رقابتی و فنی، در این جدول فهرست نشده‌اند.

بهترین وضعیت در سئو سایت، بهبود رتبه‌ی کلی دامنه و قرارگیری تمامی برگه‌ها و مطالب در رتبه‌ها و صفحه‌ی نخست گوگل است. دستیابی به این وضعیت نیازمند تلاش زیاد و بهینه‌سازی پیشرفته‌ی وب سایت از دید فنی می‌باشد.

نمونه کار سئو

مهم‌ترین نکته در دستیابی به سئو پایدار و بدون ریسک و بدون نیاز به هزینه دائمی، استفاده از اصول رسمی تایید شده توسط گوگل است. بسیاری از پیمانکاران سئو با استفاده از روش‌های غیرقانونی و اغلب با خرید بک‌لینک به نتایجی شکننده دست پیدا می‌کنند که می‌تواند عواقب غیرقابل جبرانی در سئو سایت شما بر جای بگذارد.

به علت تغییرات زیاد در نتایج گوگل و آزمون‌های A/B انجام شده در این موتور جستجو، به علاوه، اثربخشی علاقمندی‌های شخصی و مختصات جغرافیایی در رتبه‌بندی، ارائه‌ی اعداد به روز و دقیق در یک جدول امکان‌پذیر نیست. با این حال تلاش می‌کنیم نمونه کارهای سئو در جدول زیر، تا حد امکان روزآمد باشند.

 

 

سایت کلمه کلیدی رتبه در صفحه اول گوگل
rokaweb.ir طراحی سایت دو زبانه ۱
rokaweb.ir طراحی سایت با لاراول ۱
isogam360.ir قیمت ایزوگام ۳

ما در روکا تنها با دانش تخصصی سئو  و با برنامه‌نویسی اختصاصی سئو در سئو فعالیت می‌کنیم و از روش‌های غیرمجاز به ویژه خرید بک‌لینک خودداری می‌کنیم. هرچند موفقیت با این روش به تلاش و صرف زمان بیشتر نیازمند است، ولی نتایج کسب شده، پایدار و مطمئن هستند و در بلند مدت هزینه‌های نگهداری آن بسیار کمتر خواهد بود.

به صفحه‌ی اول گوگل می‌اندیشید ؟

برای مشاوره سئو و دریافت خدمات سئو با ما تماس بگیرید.