طراحی سایت با وردپرس( WordPress )

وردپرس پرکاربردترین نرم‌افزار برای طراحی سایت است. این سیستم با ده‌ها میلیون کاربر بزرگترین جامعه‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا می‌باشد. وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت سریع و ارزان با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس سریع و ارزان است. زمانی که صرف طراحی سایت با وردپرس می‌شود حداقل زمان مورد نیاز است و شامل زمان‌های مربوط به طراحی گرافیکی قالب سایت و پیاده‌سازی آن روی وردپرس است. در مقایسه با برنامه‌نویسی اختصاصی سایت، به دلیل اینکه اغلب امکانات مورد نیاز برای راه‌اندازی یک سایت وردپرسی از قبل آماده است، هزینه‌ای که بابت طراحی سایت با وردپرس می‌پردازید، حداقل هزینه‌ی ممکن است و در کوتاه‌ترین زمان نیز سایت در دسترس مشتریان شما قرار خواهد گرفت.

مزایای استثنایی طراحی سایت با وردپرس در روکا

با سفارش طراحی سایت با وردپرس در روکا به مزیت‌ها و ویژگی‌هایی منحصر به فرد دست پیدا می‌کنید که به طور مستقیم روی بازدهی سایت شما در زمینه‌ی جلب رضایت کاربران و موتورهای جستجو( سئو ) اثر مثبت بر جای می‌گذارند.

۱- قالب اختصاصی

طراحی قالب برای سایت وردپرس شما به صورت تخصصی و اختصاصی با گرافیک دلخواه شما و با رعایت اصول روز برنامه‌نویسی به انجام می‌رسد. این قالب‌ها بسیار سبک و سریع و کارآمد هستند و از نظر فنی نسبت به قالب‌های آماده بسیار کارآمدتر می‌باشند.

۲- حجم کم و سرعت بی نهایت

قالب سایت شما دارای حجمی بسیار کم خواهد بود. در نتیجه سایتی کارآمد و چابک در اختیار خواهید داشت. این موضوع اثر مثبت و مستقیم روی سئو سایت شما بر جای می‌گذارد.

سرعت طراحی سایت

۳- سئو در کنار طراحی سایت

در روکا طراحی قالب اختصاصی برای وردپرس به صورت پیش‌فرض با اصول سئو به انجام می‌رسد. همچنین افزونه‌ی سئو روی سایت شما نصب می‌شود و به دقت تنظیمات آن به انجام می‌سد. در نهایت مشاوره‌های لازم برای مدیریت صحیح سایت در جهت سئو، به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اگر قصد داشته باشید به صورت ویژه روی سئو برخی کلمات کلیدی فعالیت کنید، باز هم در کنار شما خواهیم بود.

۵- طراحی سایت ریسپانسیو

سایت شما با رعایت اصول ریسپانسیو برای نمایش صحیح در موبایل و تبلت، طراحی خواهد شد. امروز تعداد کاربرانی که سایت شما را از طریق موبایل باز می‌کنند نسبت به افرادی که با کامپیوتر شخصی از اینترنت استفاده می‌کنند بیشتر است و طراحی سایت واکنش‌گرا یک نیازی اساسی برای هر سایت اینترنتی به شمار می‌رود.

طراحی سایت واکنش گرا

۶- افزونه‌های اختصاصی

روکا پتانسیل برنامه‌نویسی افزونه‌های سفارشی و اختصاصی برای سایت شما را دارا می‌باشد. اگر برخی از نیازمندی‌های شما با امکانات وردپرس همخوانی نداشته باشد، می‌توانیم آن‌ها را به صورت ویژه برای شما برنامه‌نویسی نماییم.

۷- طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا می‌خواهید که در کنار اطلاع‌رسانی، به فروش کالا نیز بپردازید؟ سیستم مدیریت محتوای وردپرس در کنار افزونه ووکامرس، می‌تواند برای طراحی فروشگاه اینترنتی نیز به کارگیری شوند.

۸- همیشه به روز باشید

به دلیل عدم استفاده از قالب‌ها و افزونه‌های آماده و قفل شکسته، سایت شما همیشه می‌تواند به روز باشد و با چند کلیک، همیشه از آخرین تغییرات هسته و افزونه‌های وردپرس بهره‌مند شوید.

۹- نگرانی برای امنیت نخواهید داشت

هنگامی که سایت شما همیشه به روز باشد و در آن از قالب‌ها و افزونه‌های قفل شکسته استفاده نشده باشد، سطح امنیت در سایت شما بسیار بیشتر خواهد بود. به علاوه برخی لایه‌های امنیتی کاملا اختصاصی در قالب‌های طراحی شده توسط روکا وجود دارند که برخی فعالیت‌های متداول و خرابکارانه را سد می‌کنند.

۱۰- پشتیبانی در سطحی جدید

خدمات پشتیبانی وردپرس در روکا نه تنها شامل موارد درخواستی از سمت شما، بلکه شامل بهینه‌سازی‌ها و به‌روزرسانی‌هایی است که باعث می‌شود سایت شما همیشه مثل یک سایت به‌روز عمل کند. انجام به‌روزرسانی‌ها به صورت دائم و انجام تنظیمات امنیتی و سئو و کاربردی بسته به نیازهای روز از جمله خدمات پشتیبانی وردپرس در روکا است. خدمات پشتیبانی روکا در سال اول رایگان و در سال‌های بعد با ۱۵ درصد مبلغ قرارداد قابل تمدید است.

برنامه نویسی وردپرس

وردپرس با زبان برنامه‌نویسی php توسعه پیدا کرده است و طراح سایت در هنگام طراحی سایت در بخش‌های مختلفی می‌تواند با نوشتن برنامه‌های سفارشی، عملکردهای وردپرس را تغییر دهد یا قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه کند. کدهای سفارشی می‌توانند داخل قالب سایت یا داخل افزونه‌های سفارشی نوشته شوند. برنامه‌نویسی وردپرس علاوه بر اطلاعات فنی در خصوص وردپرس، به مهارت برنامه‌نویسی php هم وابسته است.

برنامه نویسی

پرسش‌های متداول طراحی سایت با وردپرس

آیا مدیریت وردپرس آسان است ؟

یکی از دلایل اصلی موفقیت وردپرس، آسان بودن استفاده از آن است. با صرف زمانی کوتاه برای مشاهده‌ی آموزش مدیریت سایت وردپرس، خودتان می‌توانید بخش‌های مختلف سایت را تغییر دهید و مطالب جدید در آن درج کنید و مطالب اضافی را حذف نمایید.

وردپرس بهتر است یا طراحی سایت اختصاصی ؟

بسته به اینکه در طراحی سایت چه نیازهایی داشته باشید و برای آینده چه اهدافی را دنبال می‌کنید، ممکن است طراحی سایت WordPress یا طراحی سایت اختصاصی، گزینه‌ی بهتر برای شما باشد. پاسخگویی به این پرسش پیش از بررسی دقیق شرایط، ممکن است عواقب پرهزینه‌ای برای شما به وجود آورند. بنابراین توصیه می‌شود تا پیش از تصمیم‌گیری ابتدا نیازها و برنامه‌های خود را مشخص کنید و سپس از کمک کارشناسانی با تجربه که بتوانند در این زمینه به شما مشاوره بی‌طرفانه و علمی بدهند، استفاده کنید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر است ؟

قیمت طراحی سایت بر اساس تخصص و زمان مورد نیاز برای اجرای آن تعیین می‌شود. همان‌گونه که گفته شد، طراحی سایت با وردپرس نسبت به سایر روش‌ها به زمان کمتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه‌ی نهایی طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا نیز در مقایسه با روش‌های دیگر کمتر است. سایر هزینه‌های مرتبط با طراحی سایت، مانند طراحی قالب اختصاصی و برنامه‌نویسی سفارشی افزونه مانند سایر روش‌ها در هزینه‌ی نهایی اثرگذار خواهند بود.

برآورد هزینه‌ی اولیه برای طراحی سایت‌های اطلاع‌رسانی با استفاده از وردپرس و قالب اختصاصی حدود ۲.۵ میلیون تومان است. قیمت دقیق پس از بررسی نیازمندی‌های پروژه و امکانات و ویژگی‌های مورد نیاز در سایت قابل برآورد می‌باشد.

معایب استفاده از قالب آماده برای طراحی سایت ورپرس چیست ؟

قالب‌های آماده وردپرس در اینترنت به آسانی قابل یافت هستند. این قالب‌ها شامل ده‌ها افزونه جانبی در سمت فرانت‌اند و بک‌اند هستند و باعث می‌شوند تا سایت شما پر حجم شود و سرعت آن کاهش پیدا کند و در نتیجه وضعیت سئو سایت شما آسیب خواهد دید.

همچنین بسیاری از این قالب‌ها به صورت غیرقانونی و بدون مجوزهای لازم از طرف توسعه‌دهنده‌ی اصلی در سایت‌ها منتشر می‌شوند و حجم قابل توجهی از آن‌ها حاوی کدهای مخرب و مشکلات امنیتی هستند.

وردپرس برای طراحی چه سایت‌هایی مناسب است ؟

استفاده از وردپرس برای طراحی سایت‌های اطلاع‌رسانی یا کاتالوگی یا شرکتی، گزینه‌ای مناسب و کارآمد است. علاوه بر این، به دلیل وجود هزاران افزونه با امکانات متنوع، برای پاسخگویی به برخی نیازهای تخصصی و فنی‌تر دیگر مثل طراحی فروشگاه اینترنتی نیز می‌توان از وردپرس استفاده کرد.

وردپرس برای پاسخگویی به تمام نیازهای طراحی سایت ساخته نشده است و برای همه کاربردها گزینه‌ی مناسبی نیست. برای مثال راه اندازی یک سایت آگهی یا یک سایت تخفیف گروهی با استفاده از وردپرس هرچند از نظر تئوری عملی است ولی نتیجه‌ی کار یک سایت با کیفیت بسیار پایین و با مشکلات متعدد خواهد بود.

مشاوره و سفارش طراحی سایت وردپرس

هر چه زودتر برای طراحی سایت تصمیم بگیرید، رقبای کمتری در اینترنت خواهید داشت و فرصت بیشتری برای بهبود سئو در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای سفارش طراحی سایت وردپرسی، با ما تماس بگیرید.

۴ نظر در مورد «طراحی سایت با وردپرس( WordPress )»

 • طراحی فروشگاه موبایل می‌گوید:

  با سلام
  آیا وردپرس برای طراحی سایت فروشگاهی موبایل هم مناسب است ؟

  • با سلام
   وردپرس با استفاده از افزونه ووکامرس قابلیت استفاده برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را هم دارد. ولی با توجه به نیازهای خاصی که ممکن است در برخی فروشگاه‌های آنلاین وجود داشته باشد، ممکن است چندان گزینه‌ی مناسبی نباشد.
   با توجه به طرح و ایده و نیازهایی که دارید، می‌بایست بهترین گزینه انتخاب شود.

 • سروش می‌گوید:

  من یه سایت دارم که با زبون asp نوشته شده میخواستم ببینم امکانش هست این سایت رو به یه اپ ووکامرس متصل کنم؟

  • با سلام
   ووکامرس یک افزونه برای سیستم وردپرس است و متصل کردن آن به یک سایت دیگر که با ASP نوشته شده است، کار تقریبا نشدنی است
   اگر می‌خواهید از امکانات ووکامرس استفاده کنید، لازم است تا سایت شما روی وردپرس پیاده‌سازی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱