هاست وارز چیست ؟

شرکت‌های میزبانی وب که در کشورهای کانادا، آلمان، انگلیس، آمریکا یا برخی کشورهای اروپایی دیگر قرار گرفته‌اند، قوانین کپی‌رایت را به دقت رعایت می‌کنند.

هاست - Host

این قوانین برای حفظ حقوق معنوی نرم‌افزارها و اسکریپت‌های تحت وب است. برای مثال شما نمی‌توانید یک نرم‌افزار قفل شکسته، یک فیلم سینمایی، یک‌بازی دارای قفل را در هاست خود آپلود کنید و آن را برای دانلود کاربران قرار دهید.

چنانچه شرکت میزبانی وب یا شرکت تولید کننده نرم‌افزار و اسکریپت، متوجه شود که شما این کار را انجام داده‌اید از شرکت میزبان خواهد خواست تا محتوای مورد نظر را از هاست حذف کند. چنانچه این اتفاق زیاد رخ دهد، شرکت هاست ممکن است دسترسی شما را به عنوان یک نقض کننده قانون کپی‌رایت مسدود کند.

همچنین اگر از اسکریپت‌ها یا افزونه‌های نال شده برای کنترل و مدیریت محتوای سایت خود استفاده کنید ممکن است با این مشکلات مواجه شوید.

هاست وارز( Wares Host )

در این میان برخی شرکت‌های میزبانی که در کشورهای عدم پیوسته به قانون کپی‌رایت هستند، این محدودیت‌ها را ندارند و به شما اجازه می‌دهند انواع برنامه‌های قفل شکسته( کرک شده ) یا اسکریپت‌های نال شده( Nulled ) را در هاست خود کپی کنید.

این هاست‌های معمولا در کشورهای چین، روسیه، ایران و به ندرت در برخی دیگر از کشورها قابل مشاهده هستند.

هزینه‌ی میزبانی هاست وارز معمولا از هاست‌های معمولی کمی بیشتر است.

مفهوم وارز

عبارت Wares یا اغلب Warez بخش انتهایی کلماتی مانند Software، Shareware، Freeware و Donationware و انواع دیگر نرم‌افزار است. وارز در اصطلاح معادل انواع مختلف نرم‌افزار و فیلم و بازی است که به صورت غیرقانونی کپی و منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱