طراحی سایت

طراحی سایت یکی از روش‌های جذب مخاطبان جدید از طریق قرار گرفتن در معرض دید افراد بیشتر به شمار می‌رود. همچنین با طراحی سایت حرفه ای می‌توان اعتبار بیشتری در نظر مخاطبان و مراجعه کنندگان به سایت کسب نمود.

طراحی سایت

خدماتی قابل ارائه در سایت اینترنتی، بسیار متنوع است. علاوه بر خدمات سنتی مانند بازاریابی،‌ فروش، ارتباطات و اطلاع‌رسانی، خدمات نوین که پی‌آمد فراگیر شدن اینترنت هستند نیز در سایت‌های اینترنتی قابل ارائه هستند.

طراحی سایت حرفه ای و فاخر، بخشی از پیش‌نیازهای یک شرکت تجاری برای کسب اعتبار در دنیای جدید است. ارتباطات بین‌المللی و بازاریابی و فروش داخلی و خارجی بدون داشتن یک وب سایت اینترنتی بسیار دشوار است و روز به روز دشوارتر نیز خواهد شد.

بسیاری از مشتریان و طرف‌های تجاری برای آشنا شدن با شما، ابتدا سایت شما را در اینترنت جستجو می‌کنند تا با سابقه، توانایی‌ها، محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

در زمینه‌ی استخدام، شرکت‌های تجاری ممکن است برای آشنایی با توانایی‌های متقاضیان، سوابق و رد پاهای افراد را در اینترنت جستجو کنند.

خریداران کالا و نیازمندان خدمات ممکن است بخواهند پیش از تصمیم به خرید کالا، با ویژگی‌های مثبت و منفی کالا و نمونه‌های مشابه در اینترنت آشنا شوند.

دسترسی به حجم عظیمی از اطلاعات سازمانی، گزارش‌ها، ارتباط‌ها و عملکردهایی که پیش از این تنها به صورت فیزیکی مقدور بوده است، می‌توانند از طریق طراحی سایت برای کسب و کارها به انجام برسند.

چرا داشتن یک سایت اینترنتی لازم است؟

علاوه بر اثرات مستقیم طراحی سایت در بهبود فرآیندهای کسب و کار و توسعه‌ی بازاریابی و فروش، یک سایت اینترنتی خوب ارزش‌ها و اثرات جانبی دیگری نیز به همراه دارد.

طراحی سایت

کسب اعتبار مهم‌ترین اثر جانبی یک سایت اینترنتی فاخر است. یک سایت خوب نماینده‌ی همیشه بیدار کسب و کار شماست که جانشینی شما در مواجهه با مشتریان بالقوه یا بالفعل آنلاین را بر عهده دارد.

خلاقیت در ترکیب توانایی‌های ماشین و شبیه‌سازی توانایی‌های انسانی محدودیت ندارد. انتخاب و ترکیب‌بندی رنگ‌ها، فونت‌ها، عملکردها، فرآیندها، بخش‌ها و کلمات و عبارت‌های درج شده در سایت حالت‌های بسیاری را به وجود می‌آورند. اینکه کدام ترکیب می‌تواند اثربخشی بیشتری روی مشتریان و بازدیدکنندگان سایت داشته باشد، بدون آزمون و خطا دست‌یافتنی نیست. استفاده از تجربیات مشابه و استفاده از نتیجه تحقیقات بسیاری که در این زمینه‌ها به انجام رسیده‌اند راه دستیابی به موفقیت در طراحی سایت است.

ما در روکاوب با استفاده از تجربیات گذشته و با تلاش مداوم برای بهبود قصد داریم بهترین مشاوره را به شما ارائه کنیم و بهترین روش‌ها را به کار بگیریم تا بیشترین بازخورد از طراحی سایت خود را به دست آورید.

خدمات قابل ارائه در سایت اینترنتی

طراحی سایت اطلاع رسانی یا طراحی فروشگاه اینترنتی تمام کاری که می‌توان با یک سایت به انجام رساند نیستند. دریافت سفارش، نظرسنجی، انتقال وجه و اسناد مالی، پیگیری عملیات، اطلاع‌رسانی لحظه‌ای، دریافت گزارش از فرآیند‌های رخ داده در محل‌های دیگر، دسترسی به اطلاعات و اسناد و بسیاری کاربردهای دیگر در هنگام طراحی سایت قابل انجام هستند.

طراحی سایت
با ما تماس بگیرید و فرآیندهای خود را برایمان شرح دهید. پس از بررسی دقیق، جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از تجربیات پیشین، آنچه که در سازمان، شرکت یا گروه شما قابل بهینه‌سازی و ماشینی شدن است را برایتان فهرست می‌کنیم و چشم‌اندازی واقع‌گرایانه از آینده را در اختیارتان می‌گذاریم.

طراحی سایت واکنش گرا( Responsive )

با فراگیرشدن استفاده از دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل و تبلت و تنوع بی‌سابقه در اندازه‌های صفحه‌ی نمایش، نیاز به طراحی نسخه موبایل به گونه‌ای که قابلیت استفاده از آن در دستگاه‌ها و ابزارهای مختلف به بیشترین مقدار ممکن برسد، بیش از پیش حس شد. در این وضعیت مفاهیم جدیدی مطرح شدند که مهم‌ترین آن‌ها طراحی سایت واکنش‌گرا یا طراحی سایت ریسپانسیو است.

طراحی سایت واکنش گرا - Responsive

در این شیوه از طراحی سایت، عناصر موجود در صفحه‌ی وب بر اساس عرض و اندازه‌ی صفحه‌ی نمایش تغییر حالت می‌دهند. ممکن است برخی عناصر، تغییر شکل دهند، مخفی شوند یا عناصر جدیدی به صفحه اضافه شوند. همچنین ممکن است برخی عملکردهای سایت مطابق با شرایط موجود تغییراتی داشته باشند. طراحی سایت واکنش‌گرا همچنین اثری مستقیم روی سئو سایت شما در گوگل خواهد داشت.

روکا به صورت پیش‌فرض و بدون دریافت وجه اضافه تمامی سفارش‌های دریافت شده را با رعایت اصول ریسپانسیو طراحی می‌کند تا مشتریان از مزایای آن بیشترین بهره را به دست آورند.

مدیریت آسان وب سایت

سایت طراحی شده، یک ابزار است و کار کردن با هر ابزار به دانشی هرچند کم نیازمند است. روکا تلاش می‌کند با تحقیق مداوم و بهبود مستمر، روش‌هایی آسان‌تر برای این کار در اختیار مشتریان قرار دهد. روکاوب تلاش می‌کند تا دانش مورد نیاز برای مدیریت عملکرد و محتوای سایت را به حداقل برساند.

مدیریت طراحی سایت
پس از طراحی سایت، ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. برگزاری جلسه یا جلسات آموزشی برای مدیریت بخش‌های سایت یکی از بخش‌های کار ما است.
علاوه بر جلسه‌ی آموزشی، مستندات به صورت متنی یا به صورت فیلم نیز در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا این دانش تنها در اختیار یک فرد نباشد و بتوانید در صورت لزوم افراد دیگری را نیز در کمترین زمان و به آسانی آموزش دهید.

پشتیبانی سایت

یک سایت اینترنتی بیش از سایر ابزارها ممکن است در مقابل تهدیدها و خطرات واقع شود. علاوه بر خرابی‌های معمول به دلیل استفاده‌ی نادرست یا به دلایل پیش‌بینی نشده، به دلیل فضای وسیع و گسترده‌ی اینترنت، همان‌گونه که سایت اینترنتی شما در اختیار حجم عظیمی از کاربران قرار دارد، به همان نسبت، خرابکاران و رقبا نیز ممکن است بخواهند به سایت اینترنتی شما آسیب وارد کنند. بنابراین آمادگی بالا در برابر تمامی این اتفاق‌های ناگوار، پیش‌نیاز پایداری سرویس و خدمات آنلاین شماست.

پشتیبانی طراحی سایت
خدمات پشتیبانی سایت پس از طراحی سایت شامل «یک سال هاست و دامنه رایگان»( برای سایت‌هایی که قابلیت میزبانی روی سرورهای اشتراکی ) و «یک سال پشتیبانی فنی رایگان» خواهد بود. تمدید هاست و دامنه و پشتیبانی فنی در سال‌های بعدی با دریافت مبلغ ۱۰ تا ۳۰ درصد هزینه ابتدایی بسته به نوع سیستم سایت و حجم پشتیبانی مورد نیاز به انجام خواهد رسید.

همچنین خدمات پشتیبانی سایت می‌تواند شامل درج محتوا در سایت، تولید محتوا برای سایت و بهینه‌سازی مطالب درج شده توسط کارکنان شما باشد. بر اساس سطح نیاز به خدمات در فاز پشتیبانی، قراردادهای تکمیلی و پشتیبانی متنوعی قابل توافق خواهند بود.

ارائه‌ی مشاوره سئو و مشاوره درج محتوا مطابق اصول سئو بخشی دیگر از خدمات قابل ارائه روکا در زمان پشتیبانی و پس از تکمیل و تحول سایت خواهد بود.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت معمولا به دو شیوه‌ی کلی «با استفاده از CMS» و «به صورت اختصاصی» به انجام می‌رسد. روکاوب با داشتن متخصصین خبره در هر دو روش، در خصوص هر سفارش دریافتی، روش و ابزار را بر اساس نیازهای پروژه تعیین می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقالات: «طراحی سایت اختصاصی» و «طراحی سایت با استفاده از CMS یا برنامه‌نویسی» را مشاهده بفرمایید.

تعرفه طراحی سایت

قیمت‌های طراحی سایت در روکا منصفانه و متناسب با زمان و دانش مورد نیاز برای طراحی و پیاده‌سازی آن تعیین می‌شوند. تعرفه طراحی سایت همچنین بسته به اینکه با سیستم‌های مدیریت محتوا به انجام برسد یا به صورت اختصاصی برنامه‌نویسی شود متفاوت است.

در این میان برخی از گروه‌های مشتریان ممکن است شامل تخفیف‌هایی ویژه شوند. مشتریانی که بیش از یک بار از خدمات و محصولات ما استفاده کنند، مشتریانی دارای کسب و کار با برند شناخته‌شده، اشخاص حقیقی مشهور برای طراحی سایت‌ شخصی، ارائه دهندگان خدمات عام‌المنفعه و سایت‌های مذهبی و همچنین مشتریانی که توسط مشتریان قبلی معرفی شوند شامل این تخفیف ویژه به مقدار متناسب خواهند بود.

برای طراحی سایت با ما تماس بگیرید

اگر سایت اینترنتی ندارید یا سایت اینترنتی شما قدیمی و نیازمند بازسازی و بهبود است، اگر می‌خواهید یک فروشگاه اینترنتی طراحی کنید، اگر می‌خواهید خدمات جدید و آنلاین به مشتریان فعلی و بالقوه خود ارائه دهید و یا اگر می‌خواهید اعتبار آنلاین برای خود کسب کنید، با ما تماس بگیرید.

اطلاعات کسب و کار خود، نوع محصولات یا خدمات خود، بازار فعلی و بازار هدف خود، مشکلاتی که با آن روبرو هستید، آرزوهایی که دارید و هر آنچه که فکر می‌کنید لازم است را برای ما بازگو کنید تا طرحی کامل و کارآمد برای دستیابی به اهدافتان به شما ارائه نماییم.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: خدمات, طراحی سایت. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , , , , .