طراح سایت حرفه‌ای کیست ؟

هنگامی که قصد طراحی سایت برای کسب و کار خود را داشته باشید با صدها ارائه‌دهنده‌ی خدمات طراحی سایت که با روش‌های متفاوت و قیمت‌هایی در دامنه‌ی گسترده به شما پیشنهاد ارائه می‌دهند مواجه می‌شوید.

برای انتخاب یک طراح سایت که بتواند نیازهای شما را به درستی برآورد کند و بتوانید خدمت مورد انتظار شما را ارائه نماید باید به دنبال طراح سایت حرفه‌ای باشید. یک طراح سایت حرفه‌ای دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند کسب و کار شما را به نقطه‌ی مورد انتظار شما برساند.

طراح سایت حرفه‌ای

ویژگی‌های یک طراح سایت حرفه‌ای

درک کافی از نیازهای تجاری

هر کسب و کار نیازهای متفاوتی دارد و بسیاری از نیازها هم بین کسب و کارهای مختلف مشترک هستند. یک طراح سایت باید بتواند نیازهای شما را به خوبی بشناسد و سایتی طراحی کند که بهترین پاسخ به این نیازها باشد. طراحی کردن سایتی یکسان برای انواع مشتریان و انواع کسب و کارها چیزی نیست که بتواند به نتیجه‌ی مورد انتظار برسد.

خلاقیت

خلاقیت چیزی است که جلب توجه می‌کند. اگر کارهای جدیدی در سایت انجام شود که پیش از این توسط مشتریان دیده نشده است، بهترین بازخورد تجاری از سایت به دست خواهد آمد.

مهارت کافی با دانش روز طراحی سایت

دنیای وب با سرعتی باورنکردنی در حال تغییر و پیشرفت است. مهارت‌هایی که یک سال گذشته برای طراحی سایت نیاز بوده است امروز برای درست کردن یک سایت روزآمد کافی نیست و یک طراحی سایت حرفه‌ای باید به صورت مستمر در جریان تغییرات و پیشرفت‌ها و ابزارهای جدید قرار بگیرد و به طور مناسب از آن‌ها برای ارائه‌ی خدمات به مشتریان استفاده کند.

مهارت کافی در زمینه‌ی امنیت

امنیت در اینترنت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لازم نیست که تا سایت شما یک سایت مالی باشد تا امنیت آن اهمیت پیدا کند. خرابکاران با اهدافی بسیار متنوع شامل ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی، اهداف سئو، فیشینگ، سرقت اطلاعات تجاری و … به دنبال انجام خرابکاری در سایت‌ها هستند. اگر سایت نتواند در مقابل این خرابکاری‌های روزمره واکنش مناسب بدهد، دستیابی به اهداف شما نیز تحت تاثیر منفی و جدی قرار خواهد گرفت.

مهارت کافی در زمینه‌ی سئو

یک سایت بدون سئو با سایتی که وجود خارجی ندارد یکسان است. هر سایت اینترنتی باید بتواند مخاطبان خود را از میان جستجوگران گوگل جذب کند. برای دستیابی به سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، پیاده‌سازی اصول سئو در هنگام طراحی سایت ضروری است و تنها یک طراح سایت حرفه‌ای می‌تواند این ویژگی‌های فنی را به خوبی پیاده‌سازی کند. عدم پیاده‌سازی برخی اصول فنی در زمان طراحی سایت، گاهی بعدا غیرقابل جبران است و باعث اتلاف چشم‌گیر هزینه و زمان خواهد شد.

مهارت کافی در زمینه‌ی تجربه‌ی کاربری و گرافیک

کاربران آن طور که به نظر می‌رسد از نرم‌افزارها استفاده نمی‌کنند و گاهی واکنش‌ها و رفتارهای عجیبی از خود نشان می‌دهند. یک طراح سایت با تجربه و حرفه‌ای به خوبی می‌داند که در بخش‌های مختلف سایت طراحی تجربه‌ی کاربری را به چه شکلی انجام دهد تا کاربران به خوبی متوجه شوند که چه کاری می‌توانند انجام بدهند و به سمت اهداف تجاری شما هدایت شوند.

طراحی گرافیکی چشم‌نواز که حس خوبی به مخاطبان شما ارائه کند به تجربه و سلیقه وابسته است. استفاده از قالب‌های آماده‌ی طراحی سایت چیزی نیست که برای هر کسب و کاری اهداف مورد انتظار را در دسترس قرار دهد.

آشنایی کافی با اصول شبکه اینترنت و میزبانی سایت

اینترنت یک شبکه‌ی بسیار بزرگ است و سایت‌ها روی سرورها و میزبان‌های اینترنتی که در این شبکه قرار گرفته‌اند میزبانی می‌شوند. یک طراحی سایت باید بداند که طراحی سایت را به چه شکلی انجام دهد تا احتمال بروز خطا در میزبان و شبکه به حداقل برسد. انجام بهینه‌سازی‌های مربوط به اجرای سایت و پاسخگویی به درخواست‌های کاربران در حجم بالا تنها از عهده‌ی متخصصان با تجربه‌ی طولانی برمی‌آید.

ارائه‌ی پشتیبانی فنی و علمی

پس از پایان طراحی سایت، کار شما با طراح سایت به پایان نرسیده است. یک سایت به صورت مستمر به نگهداری، بهینه‌سازی، تغییر و به‌روزرسانی نیاز دارد. شما به عنوان مدیر سایت باید بتوانید نیازهای بعدی که در طول زمان ایجاد می‌شود را در سایت قدیمی خود اعمال کنید و باید بتواند آموزش‌ها و مشاوره‌های بعدی را در جهت تبدیل یک سایت تازه به یک سایت معتبر دریافت نمایید.

ما در کنار شما هستیم

اگر به دنبال دریافت خدماتی حرفه‌ای برای طراحی سایت در انواع گوناگون اطلاع‌رسانی، فروشگاهی، خدماتی و … هستید، ما در کنار شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱