وردپرس

وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای موجود در جهان است. بیش از ۵۰ درصد کلیه وبسایت‌های موجود در اینترنت با وردپرس طراحی شده‌اند.

وردپرس دارای مخزنی از هزاران افزونه برای سفارشی‌سازی سایت و جامعه‌ای میلیونی از صاحبان سایت و توسعه‌دهندگان است. وردپرس به صورت مستمر به روزرسانی و رفع اشکال می‌شود. بنابراین یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی سایت به حساب می‌آید.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس امکانات خوبی در بهینه‌سازی موتور جستجو یا سئو در خود جای داده است. علاوه بر آن افزونه‌های مختلفی برای تکمیل و بهبود این ویژگی‌ها وجود دارند که سبب می‌شوند این سیستم بازخورد خوبی در زمینه‌ی سئو داشته باشد.

چرا از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می‌کنیم ؟

طراحی سایت با وردپرس در بسیاری از موارد گزینه‌ای به صرفه‌تر و کارآمدتر است. در زمان طراحی سایت صرفه‌جویی قابل توجهی می‌کند و در عین حال امکاناتی را در اختیار صاحب سایت قرار می‌دهد که بدون وردپرس، در دسترس نبود. برخی از مزیت‌های استفاده از وردپرس برای طراحی سایت عبارتند از:

  1. توسعه‌پذیری وردپرس با نصب آسان افزونه‌های متعدد.
  2. امکان تغییر ظاهر سایت با تغییر قالب سایت بدون اینکه اطلاعات شما آسیبی ببینند.
  3. سازگاری زیاد با اصول سئو پس از نصب افزونه‌های پیشرفته‌ی سئو
  4. امکان افزایش سرعت سایت با نصب افزونه‌های فشرده‌سازی و ذخیره‌سازی کش( Cache )
  5. به‌روزرسانی مستمر وردپرس و قدیمی نشدن سایت در طول زمان
  6. ایمنی بالا و ارتباط موثر با ابزارهای تخصصی دیگر از طریق مسیرهای متعدد ورودی و خروجی

هزینه‌ی طراحی سایت با وردپرس

از وردپرس برای طراحی سایت‌هایی متنوع با امکانات گسترده می‌تواند استفاده نمود. سایت‌های اطلاع‌رسانی، فروشگاهی، چندزبانه، یا با امکانات اختصاصی که به صورت سفارشی برنامه‌نویسی شده باشند. برای آگاهی از هزینه‌ی طراحی سایت با وردپرس، لازم است تا نوع سایت و امکاناتی که به آن نیاز دارید مشخص باشند. جهت برآورد زمان و هزینه، جزئیات سایتی که به آن نیاز دارید را برایمان ارسال نمایید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس در روکا به صورت تخصصی به انجام می‌رسد. سایت‌هایی با موضوع سایت‌های شرکتی، شخصی، سازمانی و فروشگاهی، طراحی افزونه‌های وردپرس، طراحی قالب اختصاصی وردپرس و بهینه‌سازی و سئو وردپرس با بالاترین کیفیت در روکا به انجام می‌رسد. برای اعلام شرایط مورد نظر خود و سفارش طراحی سایت با وردپرس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *