طراحی سایت با وردپرس

وردپرس پرکاربردترین نرم‌افزار برای طراحی سایت است. این سیستم با ده‌ها میلیون کاربر بزرگترین جامعه‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا می‌باشد. وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

طراحی سایت با وردپرس
وردپرس در ابتدا با هدف ایجاد یک سیستم وبلاگ، طراحی و توسعه پیدا کرد. با این حال در گذشت زمان امکانات بسیاری به آن اضافه شد که استفاده از آن را در کاربردهای دیگر نیز امکان پذیر شد.
طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی و برنامه نویسی سایت‌های مختلف با دامنه‌ی وسیعی از کاربردها به شمار می‌رود.

ویژگی‌های وردپرس

امکانات فراوان وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌های متنوع سبب می‌شود وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایت‌های شخصی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های سازمانی و حتی سایت‌های فروشگاهی به شمار برود.
وردپرس دارای محیط مدیریت پیشرفته با امکانات زیاد است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوب از زبان فارسی در وردپرس استفاده از آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با اینترنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل می‌کند.

طراحی قالب وردپرس

وردپرس دارای تعداد زیادی قالب‌های آماده است که استفاده از آن‌ها می‌تواند سرعت طراحی سایت را به بیشترین حد ممکن برسانند. ولی از طرف دیگر معایبی را با خود به همراه دارند. کاهش سرعت عملکرد و اثر منفی روی سئوی سایت مهم‌ترین عیب قالب‌های آماده در طراحی سایت هستند. علاوه بر این قالب‌های آماده به سختی قابل تغییر هستند و سفارشی‌سازی آن‌ها مطابق با نیازهای پروژه زمان‌بر و دشوار است.

اشکال بعدی در هنگام استفاده از قالب‌های آماده، عدم همخوانی دقیق امکانات قالب با نیازهای مشتری است. برخی از امکانات موجود در قالب‌های حرفه‌ای به صورت کلی و به گونه‌ای که برای تمامی مشتریان قابل استفاده باشد، طراحی می‌شوند. هنگامی که از این امکانات استفاده کنید، ناچار خواهید بود، برخی مفاهیم و فرآیندهای مورد نیازی خود را با این قالب‌ها همراستا کنید.

طراحی قالب سایت

روکاوب برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن به ویژه در سئو سایت، قالب‌های سفارشی و اختصاصی را برای مشتریان آماده می‌کند و مگر به درخواست مشتری از قالب‌های آماده و تکراری استفاده نمی‌کند. برای سفارش طراحی قالب وردپرس با ما تماس بگیرید.

سئوی وردپرس

وردپرس به صورت پیش‌فرض امکانات خوبی برای سئو در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر آن افزونه‌های متعددی برای بهبود و تکمیل این امکانات به رایگان در دسترس هستند. به همین دلیل در هنگام بهینه‌سازی موتور جستجو با استفاده از وردپرس نتایج خوبی قابل دستیابی است. وردپرس به دلیل توسعه‌پذیری بالا و قابلیت بهینه‌سازی‌های متعدد، از سایر عوامل سئو نیز به خوبی پشتیبانی می‌کند. اگر هدف از ایجاد یک سایت، جذب مخاطب از طریق سئو باشد، طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور به شمار می‌رود.

سئو در وردپرس

روکاوب در تمامی سایت‌های طراحی شده، اصول بنیادین سئو وردپرس را رعایت می‌کند. همچنین آمادگی دارد خدمات پیشرفته و تخصصی سئو وردپرس را با کیفیت بالا به صاحبان این سایت‌ها ارائه نماید.

سرعت وردپرس

سرعت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس سیستمی سریع است. سایت‌های طراحی شده با وردپرس، اگر به خوبی بهینه‌سازی شوند، می‌توانند از سایت‌های بسیار سریع به حساب آیند. نصب افزونه‌های با کیفیت نامطلوب، انجام نادرست تنظیمات، عدم بهینه‌سازی پایگاه داده، قالب‌های غیراستاندارد و برخی عوامل دیگر ممکن است سبب شوند سرعت سایت وردپرسی کاهش یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص افزایش سرعت وردپرس، اینجا کلیک کنید.

توسعه پذیری وردپرس

وردپرس سیستم قابل توسعه است و طراحی سایت با وردپرس بسیاری از محدودیت‌های موجود در سایر سیستم‌های مدیریت محتوا را ندارد. سایت‌های طراحی شده با وردپرس امکان تغییرات اساسی و بنیادین توسط افزونه‌ها را دارا هستند. مجموعه‌ی هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری وردپرس در کنار امکان توسعه‌ی افزونه‌هایی جدید برای نیازهای خاص، این ویژگی را برای وردپرس به ارمغان می‌آورد که می‌توان از آن در دامنه‌ی وسیعی از نیازمندی‌ها استفاده نمود.
اغلب فرآیندها و عملکردهای وردپرس با استفاده از افزونه‌های وردپرس قابل تغییر هستند. همچنین وردپرس در تولید و ایجاد محتوا دست توسعه‌دهندگان را باز می‌گذارد تا بتوانند انواع محتوا و طبقه‌بندی و سایر ویژگی‌های خاص و دلخواه را برای انواع داده‌های مختلف خود ایجاد و مدیریت کنند.

به‌روزرسانی و امنیت وردپرس

وردپرس به صورت مستمر به‌روزرسانی می‌شود و به صورت خودکار اشکالات امنیتی را به‌روزرسانی می‌کند. در نتیجه ضریب امنیت در سایت‌های طراحی شده با وردپرس در مقایسه با سایر سیستم‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای می‌تواند بالاتر باشد. وردپرس به گونه‌ای طراحی شده است که اشکال‌های امنیتی مهم در آن بدون نیاز به واکنش مدیریت سایت، و به محض شناسایی و اصلاح، در سایت اعمال می‌شوند. صاحب سایت تنها ایمیلی دریافت می‌کند تا از این به‌روزرسانی باخبر شود.
وردپرس از گذشته دارای امنیت خوبی بوده است و به دلیل استفاده‌کنندگان بسیار زیادی که دارد و تعداد زیاد توسعه‌دهندگانی که بر روی آن فعالیت می‌کنند به ضریب امنیتی بالایی دست پیدا کرده است. البته نباید فراموش کرد که دستیابی به امنیت پایدار در گرو استفاده از قالب‌های ایمن، افزونه‌های ایمن و همچنین به‌روزرسانی منظم سیستم و افزونه‌ها خواهد بود.

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

وردپرس دارای افزونه‌های گوناگونی برای عملکردهای مختلف است. افزونه‌ی ووکامرس( Woocommerce ) برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس ارائه شده است. امکانات ووکامرس برای ایجاد یک سیستم فروش اینترنتی کوچک تا متوسط مناسب است. برای ایجاد فروشگاه‌هایی با ابعاد بزرگ یا با امکانات خاص می‌بایست از روش‌های دیگر برای طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی روش‌های طراحی فروشگاه اینترنتی را مشاهده فرمایید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

هزینه تعیین شده برای طراحی سایت بر اساس تخصص و زمان مورد نیاز برای اجرای آن تعیین می‌شود. همان‌گونه که گفته شد، طراحی سایت با وردپرس نسبت به سایر روش‌ها به زمان کمتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه‌ی نهایی طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا نیز در مقایسه با روش‌های دیگر کمتر است. سایر هزینه‌های مرتبط با طراحی سایت، مانند طراحی قالب اختصاصی و برنامه‌نویسی سفارشی افزونه مانند سایر روش‌ها در هزینه‌ی نهایی اثرگذار خواهند بود.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

تعیین چشم‌انداز آینده برای در اختیار داشتن سایتی با کیفیت و قابل توسعه از پیش‌نیازهای فرآیند طراحی سایت است. بنابراین خوب است پیش از تصمیم‌گیری در خصوص طراحی سایت، در مورد آینده و امکاناتی که ممکن است بخواهید به سایت اضافه کنید یا تغییرات احتمالی برنامه‌ریزی و پیش‌بینی لازم صورت پذیرد.
برای سفارش طراحی سایت با وردپرس یا مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید و اهداف خود را برایمان شرح دهید. طراحی سایت وردپرس و طراحی قالب وردپرس و برنامه نویسی افزونه‌های سفارشی وردپرس با بهترین کیفیت در روکاوب به انجام می‌رسند.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: خدمات, طراحی سایت. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *