طراحی سایت با وردپرس

وردپرس پرکاربردترین نرم‌افزار برای طراحی سایت است. این سیستم با ده‌ها میلیون کاربر بزرگترین جامعه‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا می‌باشد. وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

طراحی سایت با وردپرس
وردپرس در ابتدا با هدف ایجاد یک سیستم وبلاگ، طراحی و توسعه پیدا کرد. با این حال در گذشت زمان امکانات زیادی به آن افزوده شد که استفاده از آن را در کاربردهای دیگر نیز امکان پذیر گردید.
طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین روش‌ها برای طراحی و برنامه نویسی سایت‌های مختلف با دامنه‌ی وسیعی از کاربردها به شمار می‌رود.

ویژگی‌های وردپرس

امکانات فراوان وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌های متنوع سبب می‌شود وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایت‌های شخصی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های سازمانی و حتی طراحی فروشگاه اینترنتی به شمار برود.
وردپرس دارای محیط مدیریت پیشرفته با امکانات زیاد است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوب از زبان فارسی در وردپرس استفاده از آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با اینترنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل می‌کند.

طراحی قالب اختصاصی وردپرس

وردپرس دارای تعداد زیادی قالب‌های آماده است که استفاده از آن‌ها می‌تواند سرعت طراحی سایت را به بیشترین حد ممکن برسانند. ولی از طرف دیگر معایبی را با خود به همراه دارند. کاهش سرعت عملکرد و اثر منفی روی سئوی سایت مهم‌ترین عیب قالب‌های آماده در طراحی سایت هستند. علاوه بر این قالب‌های آماده به سختی قابل تغییر هستند و سفارشی‌سازی آن‌ها مطابق با نیازهای پروژه زمان‌بر و دشوار است.

اشکال بعدی در هنگام استفاده از قالب‌های آماده، عدم همخوانی دقیق امکانات قالب با نیازهای مشتری است. برخی از امکانات موجود در قالب‌های حرفه‌ای به صورت کلی و به گونه‌ای که برای تمامی مشتریان قابل استفاده باشد، طراحی می‌شوند. هنگامی که از این امکانات استفاده کنید، ناچار خواهید بود، برخی مفاهیم و فرآیندهای مورد نیازی خود را با این قالب‌ها همراستا کنید.

طراحی قالب سایت

روکا برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن به ویژه در سئو سایت، قالب‌های سفارشی و اختصاصی را برای مشتریان آماده می‌کند و مگر به درخواست مشتری از قالب‌های آماده و تکراری استفاده نمی‌کند. برای سفارش طراحی قالب وردپرس با ما تماس بگیرید.

سئو وردپرس

وردپرس به صورت پیش‌فرض امکانات خوبی برای سئو در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر آن افزونه‌های متعددی برای بهبود و تکمیل این امکانات به رایگان در دسترس هستند. به همین دلیل در هنگام بهینه‌سازی موتور جستجو با استفاده از وردپرس نتایج خوبی قابل دستیابی است. وردپرس به دلیل توسعه‌پذیری بالا و قابلیت بهینه‌سازی‌های متعدد، از سایر عوامل سئو نیز به خوبی پشتیبانی می‌کند. اگر هدف از ایجاد یک سایت، جذب مخاطب از طریق سئو باشد، طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور به شمار می‌رود.

سئو در وردپرس

روکاوب در تمامی سایت‌های طراحی شده، اصول بنیادین سئو وردپرس را رعایت می‌کند. همچنین آمادگی دارد خدمات پیشرفته و تخصصی سئو وردپرس را با کیفیت بالا به صاحبان این سایت‌ها ارائه نماید.

سرعت وردپرس

سایت‌های طراحی شده با وردپرس، اگر به خوبی بهینه‌سازی شوند، می‌توانند از سایت‌های بسیار سریع به حساب آیند. نصب افزونه‌های با کیفیت نامطلوب، انجام نادرست تنظیمات، عدم بهینه‌سازی پایگاه داده، قالب‌های غیراستاندارد و برخی عوامل دیگر ممکن است سبب شوند سرعت سایت وردپرسی کاهش یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص افزایش سرعت وردپرس، اینجا کلیک کنید.

اضافه کردن امکانات جدید به وردپرس

وردپرس سیستم قابل توسعه است و طراحی سایت با وردپرس بسیاری از محدودیت‌های موجود در سایر سیستم‌های مدیریت محتوا را ندارد. سایت‌های طراحی شده با وردپرس امکان تغییرات اساسی و بنیادین توسط افزونه‌ها را دارا هستند. مجموعه‌ی هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری وردپرس در کنار امکان توسعه‌ی افزونه‌هایی جدید برای نیازهای خاص، این ویژگی را برای وردپرس به ارمغان می‌آورد که می‌توان از آن در دامنه‌ی وسیعی از نیازمندی‌ها استفاده نمود.
اغلب فرآیندها و عملکردهای وردپرس با استفاده از افزونه‌های وردپرس قابل تغییر هستند. همچنین وردپرس در تولید و ایجاد محتوا دست توسعه‌دهندگان را باز می‌گذارد تا بتوانند انواع محتوا و طبقه‌بندی و سایر ویژگی‌های خاص و دلخواه را برای انواع داده‌های مختلف خود ایجاد و مدیریت کنند.

روکاوب با در اختیار داشتن تیم متخصص برنامه‌نویسی، آمادگی دارد برنامه‌نویسی افزونه‌های سفارشی وردپرس را با بالاترین کیفیت به انجام برساند.

به‌روزرسانی و امنیت در وردپرس

وردپرس به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود و به صورت خودکار اشکالات امنیتی را به‌روزرسانی می‌کند. در نتیجه ضریب امنیت در سایت‌های طراحی شده با وردپرس در مقایسه با سایر سیستم‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای می‌تواند بالاتر باشد. وردپرس به گونه‌ای طراحی شده است که اشکال‌های امنیتی مهم در آن بدون نیاز به واکنش مدیریت سایت، و به محض شناسایی و اصلاح، در سایت اعمال می‌شوند. صاحب سایت تنها ایمیلی دریافت می‌کند تا از این به‌روزرسانی باخبر شود.
وردپرس از گذشته دارای امنیت خوبی بوده است و به دلیل استفاده‌کنندگان بسیار زیادی که دارد و تعداد زیاد توسعه‌دهندگانی که بر روی آن فعالیت می‌کنند به ضریب امنیتی بالایی دست پیدا کرده است. البته نباید فراموش کرد که دستیابی به امنیت پایدار در گرو استفاده از قالب‌های ایمن، افزونه‌های ایمن و همچنین به‌روزرسانی منظم سیستم و افزونه‌ها خواهد بود.

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

وردپرس دارای افزونه‌های گوناگونی برای عملکردهای مختلف است. افزونه‌ی ووکامرس( Woocommerce ) برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس ارائه شده است. امکانات ووکامرس برای ایجاد یک سیستم فروش اینترنتی کوچک تا متوسط مناسب است. برای ایجاد فروشگاه‌هایی با ابعاد بزرگ یا با امکانات خاص می‌بایست از روش‌های دیگر برای طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی روش‌های طراحی فروشگاه اینترنتی را مشاهده فرمایید.

تعرفه طراحی سایت وردپرس

هزینه تعیین شده برای طراحی سایت بر اساس تخصص و زمان مورد نیاز برای اجرای آن تعیین می‌شود. همان‌گونه که گفته شد، طراحی سایت با وردپرس نسبت به سایر روش‌ها به زمان کمتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه‌ی نهایی طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا نیز در مقایسه با روش‌های دیگر کمتر است. سایر هزینه‌های مرتبط با طراحی سایت، مانند طراحی قالب اختصاصی و برنامه‌نویسی سفارشی افزونه مانند سایر روش‌ها در هزینه‌ی نهایی اثرگذار خواهند بود.

آیا می‌خواهید یک سایت حرفه‌ای با وردپرس داشته باشید ؟

برای سفارش طراحی سایت با وردپرس یا مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید و اهداف خود را برایمان شرح دهید. طراحی سایت وردپرس و طراحی قالب وردپرس و برنامه نویسی افزونه‌های سفارشی وردپرس با بهترین کیفیت در روکاوب به انجام می‌رسند.

سایت‌های طراحی شده در روکا به مدت یک سال به رایگان پشتیبانی می‌شوند. همچنین روکا آمادگی دارد برای پشتیبانی وردپرس سایت‌هایی که از پیش طراحی شده‌اند خدمات نگهداری، رفع عیب، رفع مشکلات امنیتی و تولید محتوای سایت را به انجام برساند.


مشاهده‌ی تمامی نوشته‌ها در گروه: خدمات, طراحی سایت. ‏ فهرست برچسب‌ها: , , , , .

4 نظر در مورد «طراحی سایت با وردپرس»

  • روکاوب می‌گوید:

   با سلام
   وردپرس با استفاده از افزونه ووکامرس قابلیت استفاده برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را هم دارد. ولی با توجه به نیازهای خاصی که ممکن است در برخی فروشگاه‌های آنلاین وجود داشته باشد، ممکن است چندان گزینه‌ی مناسبی نباشد.
   با توجه به طرح و ایده و نیازهایی که دارید، می‌بایست بهترین گزینه انتخاب شود.

 • سروش می‌گوید:

  من یه سایت دارم که با زبون asp نوشته شده میخواستم ببینم امکانش هست این سایت رو به یه اپ ووکامرس متصل کنم؟

  • روکاوب می‌گوید:

   با سلام
   ووکامرس یک افزونه برای سیستم وردپرس است و متصل کردن آن به یک سایت دیگر که با ASP نوشته شده است، کار تقریبا نشدنی است
   اگر می‌خواهید از امکانات ووکامرس استفاده کنید، لازم است تا سایت شما روی وردپرس پیاده‌سازی شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *