شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما

روکا

اکنون با گذشت نزدیک به شش سال از شروع فعالیت تیم روکا و ارائه خدمات طراحی سایت، برنامه‌نویسی وب و سئو به صدها سازمان، شرکت و شخص این افتخار را داریم که ۴۹۹ مطلب آموزشی و اخبار دنیای وب را نیز به رایگان در اختیار مشتریان و فعالان در این رشته قرار داده‌ایم.

مطالب ارسال شده در بخش آکادمی روکا در این مدت بیش از یک میلیون بازدید را تجربه کرده‌اند و مفتخریم که توانسته‌ایم در کنار ارائه خدمات، نقشی قابل توجه هم در آموزش و انتشار دانش ایفا نماییم.

این نوشته پانصدمین مطلبی است که سایت روکا منتشر می‌شود( بدون احتساب صفحات مربوط به خدمات ) و امیدواریم همان طور که در این شش سال هر سال نزدیک به ۱۰۰ مطلب منتشر کردیم، با همین روند مطالبی مفیدتر و با کیفیت بیشتر را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین در این مدت تلاش کردیم تا زیرساخت‌های لازم برای تولید محتوای صوتی و تصویری با کیفیت را فراهم کنیم. چند محصول و چند آموزش صوتی و تصویری را نیز اکنون منتشر کرده‌ایم و قصد داریم تا پررنگ‌تر از قبل در این زمینه نیز به فعالیت بپردازیم.

آموزش‌ها و محصولات صوتی و تصویری در دنیای جدید که دسترسی به اینترنت پرسرعت ضریب نفوذ بیشتری پیدا کرده است، مخاطبان و علاقمندان بیشتری هم پیدا کرده است. در تولید این محتوا، اولویت اول و آخر ما کیفیت است. هم در بخش کیفیت محتوا و هم در بخش کیفیت ارائه.

وقتی به سال‌های پشت سر نگاه می‌کنیم، مسیری پر پیچ و خم و دشوار را می‌بینیم و اکنون که در این نقطه‌ی پر تنش هستیم، امید داریم و تلاش می‌کنیم که اگر راهی به سوی آینده نیست، راه‌های جدید را خودمان بسازیم.

شش سال با شما بودیم و باز هم خواهیم بود

با سپاس – روکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تلفنی
۶۵ ۸۹ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱
۹۱ ۸۴ ۹۶ ۸۸ - ۰۲۱