ووکامرس

ووکامرس یا WooCommerce یک افزونه‌ی رایگان برای وردپرس است که امکانات طراحی یک فروشگاه اینترنتی را به آن می‌افزاید. ووکامرس یک فروشگاه‌ اینترنتی با میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان است. امکانات این فروشگاه اینترنتی مانند وردپرس، بسیار قابل توسعه است.

ووکامرس

افزونه‌های متنوع و متعددی برای تغییر عملکرد بخش‌های مختلف ووکامرس وجود دارند. همچنین امکان ایجاد افزونه‌هایی جدید برای تغییر عملکردهای این سیستم فروشگاهی امکان‌پذیر است.

سازگاری ووکامرس با زبان فارسی و مدل کسب و کار ایران

به دلیل توسعه‌پذیری زیاد ووکامرس، چندین افزونه با کاربردهای مختلف از جمله سیستم‌های بانکی، سیستم‌های ارسال پیامک، شیوه‌های حمل و پرداخت و همچنین زبان و تاریخ فارسی برای ووکامرس توسعه یافته‌اند که راه‌اندازی یک فروشگاه ایرانی را با این سیستم به آسانی در دسترس قرار می‌دهد.

امکانات ووکامرس

ووکامرس امکاناتی برای ایجاد فروشگاه‌های اجناس فیزیکی و اجناس الکترونیک در اختیار ارائه دهندگان کالا و خدمات قرار می‌دهد. ترکیب این سیستم با وردپرس سبب می‌شود تمامی امکانات وردپرس به همراه تمامی افزونه‌های آن در یک فروشگاه ووکامرس نیز در اختیار باشد. در حقیقت می‌تواند علت اصلی رشد و موفقیت ووکامرس را ترکیب شدن خوب با وردپرس دانست.
ووکامرس از انواع سیستم‌های بانکی و انواع شیوه‌های ارسال کالا پشتیبانی می‌کند.
امکان ارسال پیامک در مراحل مختلف خرید، اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل، ایجاد کالاهایی با انواع گوناگون و در دسته‌بند‌های مختلف، مقایسه‌ی کالا، جستجوی کالا، گالری تصاویر برای هر کالا و بسیاری ویژگی‌ها و امکانات دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات ووکامرس اینجا کلیک کنید.

چه نوع فروشگاه‌هایی را می‌توان با ووکامرس راه اندازی نمود ؟

چنانچه قصد طراحی فروشگاه اینترنتی در اندازه کوچک و متوسط را داشته باشید. ووکامرس گزینه‌ای مناسب است ولی در مواجهه با فروشگاه‌های بزرگ، گزینه‌های مناسب‌تری مانند پرستاشاپ و مجنتو یا برنامه‌نویسی اختصاصی فروشگاه اینترنتی وجود دارند که می‌توانند انتخاب‌هایی بهتر باشند.
روکاوب آمادگی دارد نیازمندی‌های شما را بررسی کند و بهترین ابزار برای پیاده‌سازی آن‌ها را به شما پیشنهاد دهد. همچنین در فاز اجرا می‌تواند پشتیبانی، مشاوره، اجرا یا نظارت بر طرح و اجرای یک فروشگاه اینترنتی را با بهترین کیفیت به انجام برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *